Zakupy.com S.A. wystąpią na NewConnect Convention 2008

Zakupy.com S.A. mają przyjemność zaprosić Państwa na NewConnect Convention 2008 – największe spotkanie społeczności rynku NewConnect. Konferencja odbędzie się w dniu 25 lipca br. w łódzkiej Manufakturze. W spotkaniu wezmą udział spółki notowane na giełdzie NewConnect, a także spółki będące potencjalnymi kandydatami do wejścia na rynek NewConnect. Na specjalnym stoisku informacyjnym Zakupy.com S.A. zaprezentują swoje sklepy oraz przybliżą relacje inwestorskie związane z niedawnym debiutem spółki na giełdzie. Spotkanie jest dla Zakupy.com S.A. okazją do wymiany informacji z inwestorami oraz doświadczeń związanych z tematem inwestowania.

– NewConnect Convention jest dla Zakupy.com szansą na bezpośrednie spotkanie z uczestnikami tego rynku – mówi Jarosław Kownacki, Prezes spółki Zakupy.com S.A. – Spotkanie będzie stanowić okazję do podzielenia się swoimi doświadczeniami jako spółki istniejącej na rynku giełdy. Mamy nadzieję, że NC Convention pozwoli nam na szeroką wymianę opinii w środowisku inwestorskim.

Program spotkania NewConnect Convention przewiduje szkolenia dla inwestorów oraz spółek, a także prezentacje autoryzowanych doradców. Debatę na temat rynku NC poprowadzi Roman Młodkowski, Dyrektor Programowy TVN CNBC Biznes.

Rejestracja na NewConnect Convention 2008 jest bezpłatna. Zakupy.com zajmą stanowisko numer 27.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu