Zakupy.com S.A. wystąpią na NewConnect Convention 2008

przez | 24/07/2008

Zakupy.com S.A. mają przyjemność zaprosić Państwa na NewConnect Convention 2008 – największe spotkanie społeczności rynku NewConnect. Konferencja odbędzie się w dniu 25 lipca br. w łódzkiej Manufakturze. W spotkaniu wezmą udział spółki notowane na giełdzie NewConnect, a także spółki będące potencjalnymi kandydatami do wejścia na rynek NewConnect. Na specjalnym stoisku informacyjnym Zakupy.com S.A. zaprezentują swoje sklepy oraz przybliżą relacje inwestorskie związane z niedawnym debiutem spółki na giełdzie. Spotkanie jest dla Zakupy.com S.A. okazją do wymiany informacji z inwestorami oraz doświadczeń związanych z tematem inwestowania.

– NewConnect Convention jest dla Zakupy.com szansą na bezpośrednie spotkanie z uczestnikami tego rynku – mówi Jarosław Kownacki, Prezes spółki Zakupy.com S.A. – Spotkanie będzie stanowić okazję do podzielenia się swoimi doświadczeniami jako spółki istniejącej na rynku giełdy. Mamy nadzieję, że NC Convention pozwoli nam na szeroką wymianę opinii w środowisku inwestorskim.

Program spotkania NewConnect Convention przewiduje szkolenia dla inwestorów oraz spółek, a także prezentacje autoryzowanych doradców. Debatę na temat rynku NC poprowadzi Roman Młodkowski, Dyrektor Programowy TVN CNBC Biznes.

Rejestracja na NewConnect Convention 2008 jest bezpłatna. Zakupy.com zajmą stanowisko numer 27.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.