TASK FORCE CONSULTING NAJLEPSZYM DORADCĄ!

W tegorocznym klienckim rankingu agencji public relations, przygotowanym przez miesięcznik Home&Market, TFC zajęła pierwsze miejsce w kategorii przydatność doradztwa. Agencja doradza – m.in. w zakresie kształtowania wizerunku – firmom, organizacjom pozarządowym, celebrytom oraz politykom. – Dwa lata temu wprowadziliśmy do oferty usługi doradcze i cały czas staramy się podnosić ich jakość. Wysoka ocena klientów pokazuje, że obraliśmy dobry kierunek zmian – mówi Tatiana Mindewicz-Puacz, prezes Task Force Consulting. Opinia klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego wyniki rankingu to powód do dumy, radości, ale też motywacja do dalszej pracy – dodaje Tatiana Mindewicz-Puacz.

Badanie, którego wyniki opublikowano w czerwcowym numerze magazynu Home&Market było prowadzone z zachowaniem bardziej restrykcyjnych zasad niż w poprzednich edycjach. Twórcy zestawienia pozyskali dane o klientach poza obsługującymi je agencjami, zwiększając w ten sposób wiarygodność wyników.

Poza usługami doradczymi świadczonymi przez TFC, klienci docenili także organizację pracy oraz rzetelność i dokładność agencji, przyznając jej za to najwyższe oceny. Firma zajęła też pierwsze miejsce wśród małych agencji, a w głównym rankingu  – obejmującym wszystkie badane agencje – jest siódma.

Ranking Home&Market został przygotowany na postawie ocen wystawionych agencjom przez klientów instytucjonalnych. Skala oceny każdej kategorii mieściła się w przedziale od 1 (najgorsza ocena) do 5 punktów (najlepsza ocena). Każda z agencji w poszczególnych kategoriach uzyskiwała oceny od przynajmniej 5 klientów. Z tych ocen wyciągnięta została średnia, która stanowi ostateczną ocenę w poszczególnych kategoriach. Na podstawie średnich ocen w każdej kategorii, agencje uzyskały oceny końcowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu