AutoMapa Czempionem Jakości!

Magazyn komputerowy NEXT przyznał AutoMapie tytuł Czempiona Jakości w teście map do nawigacji na Pocket PC i PDA. W redakcyjnym porównaniu opublikowanym w numerze 7/2008, AutoMapa zdeklasowała rywali i potwierdziła swoją pozycję lidera na rynku oprogramowania do nawigacji GPS. Nagroda przyznana przez magazyn komputerowy NEXT jest szczególnie cenna, bowiem procedurze testowej zostały poddane wyłącznie mapy do nawigacji. Wszystkie programy zostały przetestowane na tym samym urządzeniu, dzięki czemu klienci mają możliwość realnego porównania możliwości poszczególnych map do nawigacji GPS, bez sugerowania się możliwościami urządzenia, na którym jest zainstalowana mapa.

– AutoMapa jest liderem wśród nawigacji po Polsce. Wyróżnia się ona wieloma elementami, z których godnymi uwagi są rzeczywisty interfejs 3D, a także największe pokrycie terytorium z bardzo dokładną bazą numerów adresowych. Przewagę nad konkurentami stanowi intuicyjny interfejs, który dodatkowo można dostosować do własnych potrzeb. Dodawanie nowych punktów POI, zgłaszanie błędów czy też nowych lokalizacji budynków odbywa się bardzo sprawnie, a do tego można to zrobić przez serwis Targeo, czyli internetową wersję mapy dostępnej w AutoMapie.- czytamy w podsumowaniu testu porównawczego map do nawigacji w magazynie NEXT.

Wyróżnienia „Czempion Jakość” przyznawane są najlepszym produktom w kategoriach: Hardware, Software i Internet, wyłonionym przez laboratorium Bauer IT Lab, podczas przeprowadzonych profesjonalnych testów porównawczych na potrzeby redakcji Magazynu komputerowego NEXT. Testy wykonywane są indywidualnie dla wybranych produktów i zbiorowo dla poszczególnych grup produktów, a ich wyniki publikowane są opisowo i w zestawieniach na łamach kolejnych wydań czasopisma komputerowego NEXT. Testy zawsze przeprowadzane są wg ściśle określonych procedur, a kryteria oceny są ujawniane wraz z publikacją wyników testów na łamach czasopisma.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu