Inter Partner Assistance współpracuje z Romet Motors

Firma Inter Partner Assistance Polska nawiązała współpracę z Romet Motors w zakresie assistance dla skuterów, motorowerów i motocykli wyprodukowanych od początku 2008 roku. Posiadacze jednośladów tej dobrze znanej polskiej marki mogą liczyć na profesjonalną pomoc przez całą dobę. Rynek motorów w Polsce stale się rozwija. Według danych Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar liczba pierwszych rejestracji jednośladów w zeszłym roku była o 88,4% wyższa niż w roku 2006. Przyrost ten jest kontynuacją trendu utrzymującego się w Polsce już od pewnego czasu. Świadczą o tym wyniki z lat 2005 i 2006, kiedy to odnotowano wzrosty równe 60,9% oraz 44,3%. W związku z rozwojem tego rynku producenci jednośladów wzbogacają swoje oferty o dodatkowe elementy mające zainteresować klientów.

Program Romet Assistance realizowany przez Inter Partner Asssistance Polska ma za zadanie zwiększyć komfort użytkowania pojazdów polskiego producenta. Klientom przysługuje natychmiastowa pomoc w razie kradzieży pojazdu, czy też jego unieruchomienia z powodu awarii lub wypadku.

„Podczas badań wstępnych odnotowaliśmy duże zainteresowanie programem Romet Assistance” – mówi Agnieszka Starzyk, Dyrektor Romet Motors – „Okazało się, że dla wielu klientów poczucie bezpieczeństwa, jakie daje ochrona assistance, może być czynnikiem decydującym o wyborze danego produktu. Program assistance został przygotowany przez Inter Partner Assistance indywidualnie i wyłącznie dla Romet Motors. Jednoznacznie kojarzy się on z dobrą jakością pojazdów”.

W ramach programu Romet Assistance posiadaczom pojazdów z kolekcji Romet Motors przysługują takie usługi jak: organizacja wysyłki części zamiennych, odbiór naprawionego pojazdu, zapewnienie pobytu w hotelu na czas naprawy pojazdu, powrót ubezpieczonego do miejsca zamieszkania, kontynuacja podróży i przekazanie pilnej wiadomości.

„Popularność motocykli w Polsce stale wzrasta” – mówi Jacek Konieczny, Dyrektor Departamentu Handlowego Inter Partner Assistance Polska – „Firmy ubezpieczeniowe i producenci motocykli starają się przyciągnąć klientów, oferując im usługi, o których jeszcze kilka lat temu nikt by nie pomyślał”.

Rozwój oferty skierowanej do miłośników jednośladów jest wyraźny. Obecnie motocykliści mogą dokupić pakiet assistance do ubezpieczenia OC, czy też otrzymać je wraz z nowym pojazdem. Usługi te są wyróżnikiem oferty zwiększającym jej atrakcyjność. Firma Inter Partner Assistance Polska zapewnia ochronę assistance właścicielom jednośladów marki Romet Motors oraz ubezpieczonym w towarzystwie ubezpieczeń Link4.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu