Ruszył pierwszy w Polsce Pasaż Finansowy dostępny przez telefon komórkowy

przez | 17/07/2008

Bez wychodzenia z domu, w każdym miejscu i o każdej porze. Od teraz, by znaleźć korzystny kredyt gotówkowy lub mieszkaniowy wystarczy… telefon komórkowy. Wirtualna Polska rozszerza ofertę dostępną przez urządzenia mobilne.Wirtualna Polska rozszerza ofertę serwisów i usług dostępnych przez telefon komórkowy i inne urządzenia mobilne. Ruszył właśnie pierwszy w Polsce Pasaż Finansowy, z którego korzystać można właśnie przez telefon komórkowy – http://m.pf.wp.pl

Pasaż Finansowy WP to internetowa platforma pośrednictwa finansowego. W tej chwili zamówić porównać można i zamówić przez telefon dwie kategorie produktów Pasażu – kredyty mieszkaniowe oraz kredyty gotówkowe. W pierwszym etapie do współpracy zaproszone zostały dwie duże instytucje finansowe, gotowe do sprzedaży produktów finansowych przez telefon: Bank Millennium SA oraz pośrednik finansowy Open Finanse SA. Docelowo w projekt włączeni zostaną kolejni partnerzy Pasażu Finansowego WP, poszerzając ofertę produktów finansowych dostępnych przez telefon.

Urządzenia mobilne to kolejny, niezwykle atrakcyjny kanał dystrybucji produktów finansowych. Zagospodarowujemy pole, na którym nieobecni są inni gracze związani z rynkiem finansowym. Będziemy starali się zakorzenić w świadomości użytkowników telefonów komórkowych, że WP oferuje szybki i bardzo prosty dostęp do produktów finansowych. Za naszym pośrednictwem już teraz można w bardzo łatwy sposób zamówić kontakt z doradcą kredytowym w celu omówienie szczegółów oferty i, docelowo, podpisania umowy kredytowej. – mówi Joanna Pawlak, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży Wirtualnej Polski – Wierzymy, że taka forma kontaktu będzie bardzo wygodna dla użytkowników telefonów, a instytucjom finansowym pozwoli na dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów, którzy o każdej porze dnia i praktycznie w każdym miejscu będą mogli skorzystać z tej usługi. – dodaje Joanna Pawlak.

Serwis mini.wp.pl zapewnia posiadaczom telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych dostęp do kluczowych serwisów WP, w tym Wiadomości, Sportu, Pogody, Filmu, Muzyki, Kobiety, Faceta, Orange Ekstraklasy, Moto, Tech. Portal udostępnia „przez komórkę” repertuar kin, program 250 stacji TV, słowniki językowe, felietony prezentuje wybrane artykuły z serwisu erotyka.wp.pl i oferuje dostęp do poczty e-mail, sekcji Biznes oraz porównywarki cen. Klienci sieci WPmobi, korzystający z oferty serwisu mini.wp.pl, nie uiszczają żadnych opłat za transfer danych w ramach promocji „100 MB”.