Metamorphosis – multimedialna iluzja

Grupa wprowadza do Polski nowoczesny styl iluzji określany jako Multimedia Magic Metamorphosis, jedyna w Polsce grupa iluzjonistów, rozbudowała swoją ofertę o następny trick z kategorii Multimedia Magic. Najnowsza produkcja została nazwana – Head Definition.

To kolejny autorski numer grupy Metamorphosis i kolejny krok w ewolucji sztuki iluzji, połączenie performance, wizualizacji, technik multimedialnych i iluzjonistycznych tricków

Trick ten jest numerem otwierającym spektakl.

„Wprowadzenie do naszego show tricku Head Definition spowodowało konieczność rozbudowania zestawów technicznych używanych do produkcji spektaklu grupy Metamorphosis. Prace nad projektowaniem ostatecznej wizji sceny trwały kilka miesięcy. Musieliśmy wziąć pod uwagę rozmiary większości sal w polskich hotelach, szybkość montażu i demontażu konstrukcji oraz odpowiednią konfigurację multimediów. W efekcie nasz klient otrzymuje tzw. Power Show z pełnym wyposażeniem, nagłośnieniem, oświetleniem, multimediami, horyzontami i nowością, używaną podczas sceny otwierającej spektakl, białego ekranu opadającego za pomocą elektromagnesów. Na całym świecie normą już jest, że artysta przywozi ze sobą całe zaplecze i ekipy techniczne. Daje to możliwość obejrzenia każdemu widzowi show opracowanego z dbałością o każdą sekundę” – powiedział Max Makowski, producent i menadżer Metamorphosis.

Trick Head Definition (premiera 2 kwietnia 2008) grany był już m.in. podczas  65th Annual World Magnesium Conference dla International Magnesium Association w hotelu Hilton w Warszawie, konferencji SKIL Masters Professional w hotelu Holiday INN w Józefowie, gali wręczenia nagród Goldwell Trend Zoom Color Challenge w Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich, wręczenia nagród Helios 2008 i 5-lecia firmy Flowair w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie, jubileuszu 15-lecia firmy Grasso w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu