fly.pl stawia 3x urlop!

Internetowe biuro podróży fly.pl uruchomiło konkurs dla Internautów. Na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda, fly.pl stawia 3x urlop! Szczęśliwy laureat otrzyma na ten cel w sumie 18 tys. zł do wykorzystania na www.fly.pl. Fly.pl zaprosił do wspólpracy największy wielobranżowy sklep internetowy w Polsce – Merlin.pl, który został sponsorem nagród cotygodniowych. „Zależało nam na silnej marce internetowej, a taką właśnie jest Merlin.pl. Nasze grupy docelowe to internauci, więc staramy się współpracować na różnych płaszczyznach, zarówno sprzedażowej jak i PR. Nawzajem promujemy nasze marki, zachęcając zarazem do zakupów online.” – informuje Anna Zielińska z fly.pl. „Z przyjemnością wspieramy inicjatywy, które nie opierają się wyłącznie na promocji sprzedaży, ale stanowią źródło inspiracji i dobrej zabawy. Letni konkurs Fly.pl taki jest. To wakacyjna zabawa, wymagająca wyobraźni, która podpowiada, jak fajnie przy pomocy internetu zaplanować upragnione wakacje”– dodaje Katarzyna Wyszyńska z Merlin.pl.

Konkurs wystartował 1 lipca i potrwa do 30 września b.r. W tym czasie będzie można zamieszczać i modyfikować swoje relacje. Autor relacji, która wzbudzi największe zainteresowanie jury, będzie mógł przez 3 lata wyjeżdżać na urlop za darmo, korzystając z oferty fly.pl. Do wykorzystania na ten cel będzie miał 18 tys. zł, po 6 tys. zł co roku. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba stworzyć mapę przy wykorzystaniu platformy http://maps.google.com i umieścić na niej relację z podróży. Formularz konkursowy należy wysłać poprzez formularz rejestracyjny ze strony www.fly.pl/konkurs.  Powstała specjalna dedykowana strona konkursowa www.fly.pl/konkurs oraz blog konkursowy  http://konkursflypl.blogspot.com, na którym ukazują się zgłoszenia oraz bierzące komentarze.

W jury zasiądzie znany podróżnik, Marek Kamiński, prezes fly.pl Grzegorz Bosowski, natomiast konkursowego partnera Merlin.pl reprezentuje kierownik komunikacji marketingowej Katarzyna Wyszyńska. Co tydzień, przez cały czas trwania konkursu, będą przyznawane po 3 nagrody dla najciekawszych relacji tygodnia, ufundowane przez Merlin.pl oraz Camille Albane.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu