Nakręć nas swoją kreacją

4 lipca ruszył konkurs FireFly Creation i Wirtualnej Polski pod hasłem „Nakręć nas swoją kreacją”.  Ogłoszony na stronie kreacja.studio.wp.pl konkurs potrwa do 3 września. Zgłaszać można wszelkie prace wideo odzwierciedlające hasło:„z miłości do kreacji”, które w ciekawy sposób przedstawiają proces twórczy, czyli pasję tworzenia.

FireFly Creation (www.ffcreation.com) jest nie tylko organizatorem konkursu, lecz także autorem mikrowitryny konkursowej oraz powiązanych z nią kreacji reklamowych. Inspiracją dla chętnych do wzięcia udziału w konkursie są stworzone przez nas i dostępne na mikrowitrynie filmiki.

W połowie czerwca na elewacji siedziby FFC grupa artystów zinterpretowała hasło przewodnie konkursu, przedstawiając je w formie graffiti. Zdarzenie to zostało sfilmowane, a następnie zmontowane razem z ankietami ulicznymi, przeprowadzanymi z przechodniami komentującymi powstające dzieło.

Konkurs wiąże się z rozwojem naszej agencji oraz jej nowym wizerunkiem. Kładąc nacisk na doświadczenie zarówno w nowych mediach, jak i BTL’u pragniemy podkreślić nasze szerokie kompetencje oraz chęć tworzenia komunikacji wokół kreatywnych idei. Komunikacji w różnych mediach i z dużym naciskiem na jej interaktywność i integrację.

Przy okazji organizacji konkursu, realizowanego dzięki Wirtualnej Polsce stawiamy na miłość do kreacji. „Jest to swoista akcja aktywizująca ludzi kreatywnych, w której zwracamy się do ludzi z pytaniem o miłość i o kreację” – mówi Marek Piotrowski, Dyrektor Zarządzający FFC. „Chcemy pomagać ludziom, by otwierali się na właśną kreatywność. Chcemy wzmacniać w sieci zainteresowanie ludzi tematem kreatywności, rozpalić dyskusję na temat poszukiwania jakości oraz pokazać, że pytanie o dobrą reklamę jest tak naprawdę pytaniem o sztukę w ogóle.” – dodaje.

Patronami medialnymi akcji są: Wirtualna Polska, Planeta FM, Marketing & More oraz Slajd. Nagrodą jest 5 000 PLN oraz staż w agencji FireFly Creation.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu