Prestiżowa Nagroda President’s Club po raz drugi dla Kom-Paktu

  • by

Kom-Pakt Sp. z o.o., spółka z Grupy ABG, już po raz drugi otrzymał Nagrodę Microsoft Dynamics President’s Club. W klubie, który zrzesza 5% najlepszych partnerów Microsoft na świecie, Kom-Pakt znalazł się w 2006 roku. Był pierwszą firmą z Europy Środkowo-Wschodniej, która znalazła się w tym elitarnym gronie. Prestiżową Nagrodę President’s Club przyznaje się partnerom Microsoft z całego świata. Honoruje ona firmy, które wykażą się m. in. wysoką sprzedażą licencji, wzrostem ‘rok do roku’, liczbą nowych certyfikatów oraz spełni kilkanaście innych kryteriów. W tym roku ten zaszczytny tytuł przypadł w udziale Kom-Paktowi oraz trzem innym partnerom z całego świata.

Kom-Pakt posiada obecnie 36 Klientów na system Microsoft Dynamics AX oraz prawie 80 certyfikatów zdobytych przez ponad 70-osobowy zespół. Profesjonalizm pracujących w firmie ekspertów, liczba zatrudnionych konsultantów oraz wielkość sprzedaży świadczą o tym, że Kom-Pakt umocnił swoją pozycję wśród partnerów Microsoft.

W czerwcu Kom-Pakt zakończył wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego Microsoft Dynamics AX w ZWiK Łódź. Wśród innych projektów realizowanych przez Kom-Pakt są m.in. systemy dla administracji samorządowej (Urząd Miasta Szczecina), energetyki i gazownictwa (Elektrownia Skawina, Elektrociepłownia Chorzów „ELCHO”, CEZ Polska), utilities (OPEC Grudziądz, PWiK Częstochowa, ZWiK Szczecin, MPWiK Warszawa), telekomunikacja (Grupa Telekomunikacja Polska S.A.).

„Praca, którą regularnie wkładamy w system Microsoft Dynamics AX, jest doceniana. President’s Club to prestiżowa nagroda, dzięki której czujemy się docenieni jako partner Microsoft. Jest dla nas bodźcem do jeszcze bardziej wytężonej pracy” – mówi Jarosław Jastrzębski, wiceprezes firmy Kom-Pakt.

Oprócz ‘Axapty’ w ofercie Kom-Paktu znajdują się również systemy produkcji własnej (bilingi, workflow, zaawansowane zarządzanie majątkiem sieciowym), znakomicie uzupełniające ofertę Microsoft Dynamics AX. Wedle potrzeb i wymagań Klienta Kom-Pakt proponuje rozwiązania wyjątkowe i dopasowane do oczekiwań danego sektora, firmy, organizacji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu