CZTERY NOWE PAKIETY PROGRAMOWE W JAMBOX KABLÓWCE 3 GENERACJI

Od lipca br. w cyfrowej telewizji kablowej JAMBOX są dostępne nowe propozycje programowe. Do oferty zostały wprowadzone cztery pakiety tematyczne: CANAL+, HBO, Cinemax i Discovery. Ponadto o nowe kanały zostały poszerzone również istniejące pakiety programowe. W lipcowej ofercie można również znaleźć Polsat Sport HD w cyfrowej jakości High Definition.  Cyfrowa telewizja kablowa JAMBOX, działająca w aglomeracji śląskiej, systematycznie rozwija swoją ofertę, wzbogacając ją o nowości telewizyjne. Pakiet CANAL+, z czterema kanałami: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2, jako pierwszy z czterech dołączył do nowej oferty programowej. Natomiast od 7 lipca w JAMBOX w ramach nowych pakietów można oglądać takie kanały jak HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax czy Cinemax2. Miłośnicy podróży na pewno znajdą coś dla siebie w nowym pakiecie Discovery, który oferuje trzy kanały: Discovery World, Discovery Science czy Discovery Travel&Living. Natomiast dla znawców dobrego kina zostały dołączone unikalne i rzadko dostępne kanały Universal Channel i Universal Sci-Fi.

Dodatkowo w pakiecie podstawowym (tzw. wielotematycznym) pojawiły się nowe programy: Hyper/ZigZap, BBC World czy 4FunTV. W nowej ofercie został również udostępniony kanał w cyfrowej jakości HD – Polsat Sport HD.

– Platforma JAMBOX daje nam, niespotykaną dotychczas w telewizjach kablowych, możliwość zarządzania zawartością multimedialną do której mamy dostęp przez telewizor. Należy jednak pamiętać, że pakiety programowe to bardzo ważna, ale jedna z wielu treści jakie może oglądać użytkownik JAMBOX – mówi Łukasz Sukiennik, dyrektor ds. marketingu i reklamy SGT S.A. odpowiedzialny za produkt JAMBOX – Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z producentami programów telewizyjnych jak i dostawcami sygnału radiowego, serwisów www, filmów i innych produkcji, które w mianowniku mają multimedialność – dodaje.

***

KABLÓWKA 3 GENERACJI – JAMBOX to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa HD. Platforma multimedialna JAMBOX, łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwięku). JAMBOX pozwala za pośrednictwem odbiornika telewizyjnego m.in. na: dostęp do zasobów sieci Internet, odbieranie programów telewizyjnych w takich konfiguracjach jakie nie są dostępne w żadnej innej telewizji, korzystanie z jakości HD w telewizji kablowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu