CityZen ma już wykonawcę

Hiszpański developer Espais wybrał generalnego wykonawcę osiedla CityZen, które powstanie na warszawskim Mokotowie. Jest nim HOCHTIEF Polska Oddział Budokor.Nowe budynki w doskonałej lokalizacji powstaną na Stegnach, na rogu ulic Pory i Sikorskiego. Inwestycja zajmie powierzchnię ponad 24 500 m2. Oddanie projektu przewidziano na koniec 2010 roku.

W stylu ZEN…

Cechą charakterystyczną CityZen będzie przestronny ogród w stylu ZEN, dostępny wyłącznie dla mieszkańców osiedla. Wiadomość ta ucieszy z pewnością wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z życia miejskiego, a równocześnie cenią spokój i zielony teren w miejscu zamieszkania.

Osiedle składać się będzie z kompleksu  dwóch budynków – od siedmio- do dziesięciopiętrowych. Wszystkie 357 mieszkań będzie miało własny balkon, taras lub loggie.

Warszawska inwestycja Espais oferuje zróżnicowane metraże mieszkań – od 30-metrowych kawalerek aż po 220-metrowe apartamenty. Zewnętrzną i wewnętrzną elewację budynku zaprojektowano w charakterystycznym nowoczesnym stylu, wykorzystując takie materiały wykończeniowe, jak stal nierdzewna, naturalny kamień oraz szkło.

W projekcie uwzględniono również zewnętrzne lokale usługowe oraz dwupiętrowy parking podziemny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu