Firma T4B pozyskała kontrakt o wartości 4 mln zł

Firma T4B (Technology for Business) pozyskała kontrakt na rozbudowę kolejnego przejścia granicznego. Właśnie ruszył III etap prac związanych z modernizacją infrastruktury platformy południowej Drogowego Przejścia Granicznego w Terespolu w województwie lubelskim. Wartość umowy wynosi ponad 4 mln zł netto. Prace stanowią kolejną fazę inwestycji. Wykonanie projektu T4B jako podwykonawcy zleciła firma Budimex-Dromex.

– Nasza współpraca z firmą T4B przy wcześniejszym etapie modernizacji przejścia drogowego w Terespolu wypadła na tyle pomyślnie, że zdecydowaliśmy się na jej kontynuację przy kolejnym projekcie – mówi Radosław Górski, Dyrektor Oddziału Centralnego w spółce Budimex-Dromex.

– Dla nas z kolei wybór T4B jako podwykonawcy do tak dużego projektu ma znaczenie nie tylko prestiżowe, lecz stawia także naszą firmę w gronie przedsiębiorstw o bardzo dużym potencjale technologicznym i coraz mocniejszej pozycji na rynku – mówi Andrzej Witkowski, Dyrektor Pionu Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych z T4B. – Do tej pory zrealizowaliśmy projekty już na kilkunastu wschodnich przejściach granicznych, wyposażając je również we własne, autorskie systemy.

Obecna oferta obejmuje wykonanie instalacji teletechnicznych i elektrycznych. Zakończenie realizacji projektu przewidywane jest na listopad 2008 r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu