WILLSON & BROWN NAGRODZONY PODCZAS POPAI EUROPEAN AWARDS 2008

Za nami największe wydarzenie branży POS w całej Europie. Podczas konkursu POPAI European Awards 2008 o nagrody walczyło 340 ekspozytorów z 15 różnych krajów. Na trzy dni kwietnia Paryż zamienił się w europejskie centrum branży POS. Firma Willson & Brown wróciła do Polski z trzema prestiżowymi statuetkami. W dniach 1-3 kwietnia odbył się w Paryżu konkurs POPAI European Awards 2008. Przez 3 dni przedstawiciele różnych branż mogli podziwiać ekspozytory zaprezentowane na terenach Paris Expo. Wydarzenie zgromadziło ponad 8.000 osób. Po niemal dwóch miesiącach intensywnych analiz profesjonalistów, 26 czerwca na uroczystej gali ogłoszono wyniki konkursu.

Niezwykle miło jest nam poinformować, że firma Willson & Brown otrzymała 3 bardzo cenne nagrody. Projekt displaya ELF FLOOR STAND dla klienta Total Lubrifiants uhonorowano srebrną statuetką w kategorii Automotive and Accessories. Display NIVEA VISAGE DNAGE dla klienta Beiersdorf zdobył srebro w kategorii Hygiene, Health, Care – Floor Displays – Retail. Brąz przypadł w udziale firmie Willson & Brown za display NESCAFE GOLD zaprojektowany dla Nestle.

Willson & Brown to czołowy polski producent oraz znaczący eksporter ekskluzywnych materiałów POS na rynku europejskim. Uznanie, jakie sukcesywnie zdobywa w środowisku opiniotwórczym jest dowodem wysokiej jakości i profesjonalizmu oferowanych przez firmę produktów i usług.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu