Deloitte w czołówce rankingu firm doradczych Computerworld Top 200

Warszawa, 7 lipca 2008  – W rankingu firm informatycznych i telekomunikacyjnych Top 200 przygotowanym przez redakcję Computerworld, firma Deloitte znalazła się na 2 miejscu w kategorii firm świadczących usługi doradcze w 2007 roku.  Dariusz Nachyła, Partner Deloitte i Dyrektor działy TMT komentuje- „Tak dobrą pozycję zawdzięczamy zaufaniu naszych Klientów, dobrej współpracy z Partnerami oraz zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników. Wysokie miejsce to dla nas duże wyróżnienie, ale jednocześnie nowy cel – pozycja lidera w tym prestiżowym rankingu”.

Po raz siedemnasty redakcja Computerworld przygotowała Ranking firm informatycznych i telekomunikacyjnych TOP 200. Opracowany raport to pełny obraz polskiego rynku teleinformatycznego w roku 2007. Według optymistycznej wersji dolarowej, wartość rynku wzrosła o 25%. Oznacza to, że polskie przedsiębiorstwa, urzędy i obywatele kupili w 2007 r. dobra informatyczne o łącznej wartości 9,9 mld USD (to prawie 27 mld zł).

W rankingu brano pod uwagę przychody z usług doradczych, które w przypadku firmy Deloitte wyniosły 64 392 tys. zł oraz ze sprzedaży produktów i usług IT.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu