STRONGMANI Z POLAND TROPHY – PRACOWITY WEEKEND KINGWAY MOTOR POLAND

Najbliższy weekend lipca zapowiada się  wyjątkowo pracowicie  dla Kingway Motor Poland i jego quadów. W Trzebiatowie odbędą się kolejne eliminacje STRONGMANÓW, a nieopodal w Drawsku Pomorskim quady Kingway DOMINATOR 500 cc wystartują w II edycji morderczego rajdu Poland Trophy.Wspólna zabawa z Kingway rozpocznie się w piątek 4 lipca startem rajdu przeprawowego z cyklu Poland Trophy na terenach poligonu wojskowego w Drawsku Pomorskim. Podobnie jak w poprzedniej edycji drużyna Kingway Trophy Team pokarze na co stać chińskie, przeprawowe quady. Dodatkowo wespół z Motul Motor Oil przygotowane zostanie „miasteczko serwisowo-naprawcze” dla wszystkich quadów uczestniczących w zmaganiach na Poland Trophy.  W „miasteczku” Kingwaya i Motula każdy quad bez względu na wielkość, markę i urodę zawodnika otrzyma bezpłatnie pomoc w przeglądzie i naprawie pojazdu. Jako bonus proponowana jest wymiana oleju na Power Quad 4T synthetic  SAE 10W40, będzie to oficjalna polska premiera tego oleju.

Mamy nadzieję, że załoga KTT w składzie Sebastian Lis i Przemysław Tasarz startująca w klasie Sport po raz kolejny przekona wszystkich wątpiących i niedowiarków o możliwościach  quadów  Kingway DOMINATOR 500.

O zaletach quadów Kingway’a przekonają się również najsilniejsi ludzie w Polsce. Nasi STRONGMANI 6 lipca w niedzielę zmierzą się z ważącym blisko 400 kg DOMINATOREM – tak brzmi oficjalna już nazwa quada Kingwaya. Siłacze będą starać się podnieść to monstrum siłą mięśni ramion jak największą ilość razy.

Gwarantujemy, że emocji przygotowanych przez Kingway Motor Poland na najbliższy weekend nie zabraknie.

Zapraszamy wszystkich spragnionych adrenaliny do Drawska Pomorskiego na Poland Trophy, a tych którzy wolą statecznie podziwiać siłaczy  do Trzebiatowa na STRONGMANÓW.

Public Relations
Kingway Motor Poland

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu