Sam zaprojektuj niezwykły gadżet przez Internet

Najpiękniejsze prezenty to takie, w które wkładamy nie tylko serce, ale i własne pomysły. Chcąc zrobić taki upominek bliskiej osobie, nie musisz już wychodzić z domu. Firma ORFI przygotowała specjalną stronę internetową, za pomocą której możemy zaprojektować własny wzór koszulki, kubka, podkładki pod mysz czy znaczka według własnego, autorskiego projektu. W dzisiejszej rzeczywistości, kiedy ciągle doskwiera nam brak czasu, szukanie odpowiedniego prezentu jest nie lada wyzwaniem. Dzięki stronie sklep.orfi.pl nie tylko nie musimy wyruszać w miasto, żeby znaleźć interesujący upominek, ale również możemy sami zaprojektować unikalny gadżet z domu czy z biura. Wystarczy wejść na stronę, zalogować się i stworzyć własny, wyjątkowy projekt, który następnie zostanie wykonany przez warszawską firmę. Serwis sklep.orfi.pl powstał z myślą o wszystkich, szukających niebanalnego prezentu, którym czas nie pozwala na wędrowanie po sklepach czy centrach handlowych.

„Gadżety dla bliskich od lat cieszą się wielką popularnością. Chcielibyśmy, aby każdy zainteresowany mógł u nas stworzyć coś swojego, indywidualnego nie musząc przy tym jeździć po mieście – mówią właściciele firmy ORFI – Jarosław Fiok i Jerzy Orzeł”.

Warto zauważyć, że w porównaniu z istniejącymi na rynku sklepami internetowymi dla indywidualnych Klientów, umożliwiających wykonanie koszulek z nadrukiem według własnego pomysłu, oferta sklep.orfi.pl jest znacznie bogatsza. Można zaprojektować i wykonać: Koszulkę, kubek, znaczek, podkładkę pod mysz, puzzle, breloczek, kalendarz, fartuszek, poszewkę na poduszkę, torbę płócienną kufel czy filiżankę.

Warszawska firma ORFI jest jedną z najbardziej cenionych w branży. Od 1992 specjalizuje się m.in. w nadrukach na koszulkach, kubkach, znaczkach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu