Kaspersky Internet Security w komputerach Alsen i Triline

Spółka AB S.A., oferująca komputery marki Alsen i Triline, przygotowały specjalna ofertę wraz z firmą Marken Systemy Antywirusowe. Do każdego komputera jest dołączana 90-dniowa wersja programu Kaspersky Internet Security. W ramach promocji decydując się na zakup 12-miesiecznej licencji programu Kaspersky Internet Security klient otrzyma 30% rabatu w stosunku do jego standardowej ceny. Kaspersky Internet Security jest kompletnym pakietem ochronnym zapewniającym wszechstronne zabezpieczenie środowiska komputerowego. Zawiera wszystkie funkcje antywirusowe programu Kaspersky Anti-Virus z dodatkowymi modułami, w skład których wchodzą m.in. kontrola rodzicielska pomagająca chronić dzieci przed nieodpowiednimi treściami, zapora sieciowa zapewniająca ochronę przed włamaniami i wyciekiem danych, filtr antyspamowy, ochrona prywatności, która zabezpiecza przed otwieraniem stron internetowych phisherów.

Komputery Alsen i Triline produkowane są przez fabrykę, wchodzącą w skład grupy AB, zgodnie z normami ISO 9001:2000 i ISO 14001:2005. Komputery osobiste marki Alsen dedykowane są wyłącznie dla sieci franczyzowej Alsen, w skład której wchodzi aktualnie 310 sklepów. Marka dedykowana jest głównie dla rynku użytkowników domowych, dla których przeznaczono dwie linie: Alivio i Diablo. Uzupełnieniem oferty jest linia Profi przeznaczona dla rynku małych i średnich firm. Drugą marką własną w ofercie AB jest Triline dostępna dla szerokiego kanału sprzedaży, przeznaczona przede wszystkim dla rynku firm sektora SMB, rynku korporacyjnego oraz administracji. Uzupełnieniem oferty jest linia Alivio przeznaczona dla użytkowników domowych

Firma Marken Systemy Antywirusowe jest wiodącym i profesjonalnym dostawcą nowoczesnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa informatycznego. Oferujemy szeroki zakres oprogramowania i sprzętu m.in. do ochrony i zabezpieczenia komputera przed złośliwymi programami jak i niepowołaną ingerencją osób wewnątrz oraz z zewnątrz firmy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu