CORE nowym klientem SARTO Public Relations

  • by

1 lipca 2008 roku Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE, autoryzowany dystrybutor AVG Technologies w Polsce, dołączyło do grona klientów wrocławskiej agencji SARTO Public Relations.

Współpraca SARTO i CORE obejmować będzie budowanie marki AVG na polskim rynku. Przedmiotem umowy jest opracowanie strategii wizerunkowej dla marki AVG na lata 2008-2009 oraz prowadzenie działań PR ze szczególnym uwzględnieniem Media Relations. Firma AVG Technologies (od 6 lutego 2008, wcześniej Grisoft) od 1991 roku skupia się na rozwoju technologii ochrony komputerów przed wirusami, spyware, hakerami i spamem.

– Sprzedaż oprogramowania AVG rozpoczęliśmy w 2002 roku – mówi Arkadiusz Stanoszek, właściciel firmy CORE. – Cieszymy się, że nasza działalność została doceniona na rynku i od 18 lutego 2008 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki AVG Technologies na terenie Polski.

Za obsługę nowego klienta w SARTO odpowiedzialna jest Anna Nowocień.

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE to producent, importer i reseller oprogramowania. Działa od 2001 r., a jego właścicielem jest Arkadiusz Stanoszek. W lutym 2008 r. firma została autoryzowanym dystrybutorem produktów marki AVG na terytorium Polski. CORE jest także akredytowanym wykonawcą usług w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego – Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw – Działanie 2.1, realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w dziedzinie „Innowacje i nowe technologie”. www.core.com.pl; Infolinia: 0 801 906 906.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu