Tag Archives: Wojciech Borowski

Branża reklamowa po raz pierwszy na EFNI

3 października na zaproszenie SKM SAR przyjeżdża do Polski dr Amy Gershkoff, architekt pierwszej i drugiej strategii wyborczej prezydenta Baracka Obamy, osoba łącząca świat wielkiej polityki i biznesu ze światem marketingu i reklamy. W czasie Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie weźmie udział w dyskusji eksperckiej „Big Data – szansa dla społeczeństwa, czy spisek gigantów?”. […]

Facebook i Twitter legalnym źródłem publikacji informacji spółek giełdowych w Polsce?

W USA podstawą prawidłowego wykonywania obowiązków informacyjnych spółek giełdowych jest wskazanie przez emitenta, jakich kanałów dystrybucji informacji będzie używał. Od trzech miesięcy spółki notowane na amerykańskiej giełdzie mogą przekazywać raporty bieżące za pomocą mediów społecznościowych – Facebook’a czy Twittera.

Euro RSCG Marketing House dołączył do sieci Euro RSCG Discovery

Euro RSCG Discovery jest specjalistyczną siecią w ramach globalnych struktur Euro RSCG Worldwide, tworzy strukturę specjalizującą się w programach CRM, marketingu baz danych, data mining oraz szeroko pojętej analityce. Z początkiem listopada Euro RSCG Marketing House formalnie dołączył do sieci Euro RSCG Discovery, nie zmieniając swojej dotychczasowej nazwy.