Tag Archives: Primavika

Pięknym i zdrowym być

Kremy, maseczki, liftingi, w końcu operacje plastyczne. Aby być piękne i na dłużej zachować młody wygląd, kobiety są w stanie wiele poświęcić. Kupują drogie preparaty, wydają fortuny w centrach Spa, zapominając jednak, że najskuteczniejszym i najtańszym kosmetykiem jest żywność.

Słodkie i zdrowe – Masło orzechowe z kokosem Primaviki

Masła orzechowe to jedne z koronnych produktów marki Primavika, mogącej pochwalić się ogromnym wyborem artykułów zdrowej żywności, przeznaczonymi dla wegetarian i nie tylko. Jednym z nich jest Masło orzechowe z kokosem – aksamitne i doskonałe w smaku, wprost idealne, by z energią rozpocząć dzień.

Nowe propozycje Primaviki – pasta drożdżowa ,,Dumna Papryka”

Pasty drożdżowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, tłustych pasztetów oraz pełnych konserwantów smarowideł kanapkowych. Nowa oferta Primaviki, zajmującej się dostarczaniem na nasze stoły najwyższej jakości produktów wegetariańskich i ekologicznych, zawiera kilka odsłon tego niedocenianego dodatku do pieczywa.

Masło sezamowe słodzone agawą w ofercie Primaviki

Na rynku zdrowych słodyczy pojawiła się prawdziwa i niepowtarzalna nowość: masło sezamowe słodzone syropem z agawy, będące kolejną propozycją firmy Primavika, proponującej konsumentom zdrowe produkty wegetariańskie, pozbawione chemii, białego cukru i tłuszczów zwierzęcych.

Na wschodnią nutę – Strogonow w ofercie Primaviki

Kolejną propozycją marki Primavika jest klasyczne danie kuchni rosyjskiej, a mianowicie Gulasz Strogonow. Ten niezwykle popularny przysmak Wchodu oryginalnie przyrządzany jest z polędwicy wołowej z dodatkiem papryki, cebuli i pomidorów, jednak dla wegetarian oraz amatorów lżejszej kuchni, firma Primavika przygotowała bezmięsną wersję tego dania.