Tag Archives: Liga Cybersport

Lenovo wspiera Ligę Cybersport

Firma Lenovo, producent innowacyjnych komputerów osobistych, została oficjalnym partnerem technologicznym i sponsorem Ligi Cybersport, jednej z największych i najprężniej rozwijających się lig gier komputerowych w Polsce. W ramach współpracy, Lenovo wesprze ligę sprzętem komputerowym – mocnymi notebookami dedykowanymi do gier komputerowych. Umowa została podpisana do końca 2010 roku z możliwością kontynuacji.

Zostań mistrzem wirtualnego boiska

Rozpoczęły się zapisy do trzeciej tury internetowych eliminacji gry FIFA 10 rozgrywanych w ramach Ligi Cybersport, jednej z najprężniej rozwijających się lig gier komputerowych w Polsce. Na wszystkich miłośników wirtualnej piłki kopanej czeka elektroniczna rywalizacja o tytuły mistrzowskie oraz wysokie nagrody pieniężne.

Wielkie wirtualne widowisko już w październiku

W dniach 2-4 października w Łodzi w ramach 20. Międzynarodowego Festiwalu komiksu i Gier odbędzie się jedno z największych wydarzeń branży gier komputerowych i konsolowych w naszym kraju.

Sawik i Bownik w CyberTV 36i6

Już w ten piątek tj. 4 września o godzinie 18.00 w studio internetowej telewizji lookr.tv odbędzie się kolejny program realizowany w ramach projektu CyberTV 36i6. Gośćmi prowadzącego Piotra ‘neqs’ Lipskiego będą prezenter Maciej ’Sawik’ Sawicki oraz profesjonalny fotograf znany w świecie sportów elektronicznych pod pseudonimem Bownik.

Sierpień pod znakiem ligi Red Alert 3

Wystartowały zapisy do przedostatniego turnieju ligi Command & Conquer: Red Alert 3 organizowanego przez zespół Cybersport.pl oraz polskiego wydawcę gier komputerowych, firmę Electronic Arts. Przeprowadzone w sierpniu internetowe eliminacje wyłonią kolejnych dwóch graczy, którzy wezmą udział w wielkim finale LAN Ligi Cybersport.