Tag Archives: Lech Poznań

Lech po raz piąty najbardziej medialny

Najbardziej medialnym klubem w Polsce po raz piąty z rzędu został Lech Poznań. Daleko za nim uplasowała się Polonia Warszawa, Wisła Kraków i Legia Warszawa. Spośród gwiazd Ekstraklasy najczęściej pisano o Macieju Sadloku – wynika z najnowszego raportu z badania POLSKA PIŁKA prowadzonego przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.

Lech Poznań jest najlepiej zarabiającym klubem w Polsce

Lech Poznań został nowym liderem rankingu „Polska Liga Finansowa” autorstwa Deloitte. Dzięki przychodom w wysokości 39,1 mln złotych w 2008 roku poznański klub przeskoczył z trzeciego miejsca na pierwsze w klasyfikacji. Drugą lokatę zajęła Wisła Kraków z przychodami 33,6 mln zł, a trzecią – GKS Bełchatów, którego przychody sięgnęły 29,3 mln zł.

Widzew ujawnia dane

Widzew Łódź po raz pierwszy w historii klubu udostępnił szczegółowy raport na temat sprzedaży karnetów, zawierający wiele dotychczas niejawnych danych. Wynika z niego, że w rundzie wiosennej klub sprzedał 3775 karnetów, co stanowi najlepszy wynik w historii klubu i oznacza, że kibice kupili prawie 2,5 razy więcej karnetów niż w rundzie jesiennej.

Odkodowana Ekstraklasa z Aster i Canal+ Sport

ASTER wspólnie z CANAL+ SPORT przygotował niespodziankę dla swoich Abonentów. W niedzielę, 5 kwietnia, szlagierowe spotkanie 22 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków zostanie zaprezentowane w paśmie odkodowanym. Transmisja meczu będzie przeprowadzona jednocześnie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD.