Tag Archives: Justyna Staszewska

Restauracje w wersji mobilnej – innowacja dla gastronomii

Stolikarnia.pl udostępniła nową aplikację mobilną, dzięki której klienci łatwo odnajdą przez telefon restaurację w okolicy i zarezerwują w niej stolik. Proste wyszukiwanie informacji o lokalu, serwowanej kuchni, godzinach otwarcia czy menu to niespotykane dotąd na rynku rozwiązanie, umożliwiające Restauratorom dotarcie do szerszego grona odbiorców z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Najlepszy aparat na wakacje według internautów

Najlepsza cyfrówka na wakacje to Nikon Coolpix L21. Tak wynika z głosów internautów, którzy wzięli udział w plebiscycie porównywarki cen Okazje.info. Nikon to też najczęściej polecany spośród wszystkich producentów aparatów cyfrowych i lustrzanek (ok. 30%). Dalej w rankingu znalazły się równorzędnie firmy: Canon (25%) i Sony (25%).

Internauta kupi rower. Tanio

Tanie rowery, rolki oraz akcesoria rowerowe zyskały wiosną na popularności wśród internautów – wynika z danych internetowej porównywarki cen Okazje.info. Kategoria rowery osiągnęła w marcu wzrost oglądalności o ponad 200 %.

Remont zaczyna się w sieci

Jak wynika z danych internetowej porównywarki cen Okazje.info, Polacy bardzo chętnie zaczynają remont od…przejrzenia w sieci ofert marketów budowlanych. Największą popularnością cieszą się propozycje NOMI. Ogląda je dwa razy więcej osób niż oferty zajmującego 2 miejsce JYSK. Na trzeciej lokacie znalazła się Castorama.