Tag Archives: Jagoda Jastrzębska

Segreguj koncertowo. Daj śmieciom kosza – ekologiczna akcja edukacyjna podczas Festiwalu Sonisphere

Carlsberg Polska – w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu – kontynuuje rozpoczętą w roku ubiegłym edukację ekologiczną uczestników letnich imprez, sponsorowanych przez firmę. Pierwsza akcja w tym sezonie pn. „Segreguj koncertowo. Daj śmieciom kosza” odbędzie się już 10 czerwca podczas Festiwalu Sonisphere, którego główną gwiazdą jest Iron Maiden.

Carlsberg Polska dla ziemi

Carlsberg Polska, jako jedna z osiemnastu firm Grupy Carlsberg Breweries, 27 marca br. o godzinie 20.30 po raz drugi weźmie udział w globalnej inicjatywie „Godzina dla Ziemi”, zainicjowanej przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF. O wyznaczonej godzinie Carlsberg Polska wyłączy oświetlenie głównych budynków firmy w Warszawie, Brzesku (Browar Okocim), Sierpcu (Browar Kasztelan) i Szczecinie (Browar Bosman). […]

Nowy wariant Piast Niepasteryzowane – świeże piwo z innej beczki

Marka Piast, z portfela Carlsberg Polska rozszerza swój asortyment o nowy, limitowany produkt: piwo Piast Niepasteryzowane, stworzone z myślą o piwnych koneserach, ceniących świeży i wyrazisty smak niepasteryzowanego piwa. To piwo, o tradycyjnym i niepowtarzalnym charakterze będzie dostępne w sklepach Dolnego Śląska już od końca kwietnia b.r. przez cały letni sezon.