Tag Archives: Harnaś

Wybierz Harnasia Roku podczas Tatrzańskich Wici

Tatrzańskie Wici to cykl plenerowych imprez organizowanych w Tatrach i okolicach przez Tatrzańską Agencję Rozwoju, Promocji i Kultury. Co tydzień górskie kurorty w powiecie tatrzańskim odwiedzają tysiące turystów spragnionych góralskich zabaw, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jubileuszowym X obchodom, po raz kolejny patronuje marka Harnaś.

Harnaś w super cenie i w nowej oprawie

Z początkiem września marka Harnaś, z portfela Carlsberg Polska rozpoczyna sprzedaż w nowej ofercie cenowej: 1,99 zł za butelkę Harnasia Jasne Pełne. Marka pojawi się także w nowej oprawie podkreślającej jakość piwa płynącą z bogatej tradycji Browaru Okocim, z którego wywodzą się korzenie marki. Nowa, atrakcyjna cena i oprawa Harnasia wspierane są kampanią telewizyjną.

Naturze się należy

4 sierpnia rusza akcja promocyjna „Naturze się należy”, zorganizowana przez markę Harnaś z portfela Carlsberg Polska i Delikatesy Centrum. Akcją konsumencką – z edukacyjnym przesłaniem ekologicznym – objętych zostało 50 wybranych sklepów sieci Delikatesy Centrum na terenie Małopolski. Mechanizm promocyjny polega na zakupie 10 piw Harnaś, w zamian konsument otrzymuje nosidełko na butelki.