Tag Archives: Grzegorz Lichocik

Wysokie standardy organizacyjne w Dachser

To, co wyróżnia firmę Dachser na tle innych, to wysoka jakość świadczonych usług oraz zastosowanie bardzo szczegółowych norm organizacyjnych. Operator logistyczny nie tylko korzysta z jednego systemu informatycznego we wszystkich swoich europejskich oddziałach i oferuje w każdym kraju takie same usługi, ale przede wszystkim wszędzie działa według takich samych zasad organizacyjnych i procedur.

Dachser – najdoskonalszy system IT w branży logistycznej

Dachser, jako jedyny działający globalnie operator logistyczny, dysponuje jednym systemem IT w każdym kraju, w którym działa. Dzięki temu może sprawnie obsługiwać wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane operacje. Klienci natomiast mogą spokojnie powierzyć swoją logistykę firmie, która wyznacza nową jakość w branży.

Dachser Polska poszerza swoje usługi o merchandising

Globalny operator logistyczny, firma Dachser, poszerza w Polsce swoje usługi o merchandising w marketach budowlanych. Nowe, dodatkowe usługi obejmują pełen serwis półek sklepowych w marketach. Dachser codziennie obsługuje 18 000 marketów budowlanych w Europie, dostarczając do nich ok. 2 mln przesyłek rocznie.

Dachser kontynuuje trend wzrostu

Dachser, międzynarodowy operator logistyczny, odnotował w roku 2011 obroty w wysokości 4.3 miliardów Euro, co stanowi 13-procentowy wzrost w stosunku do roku poprzedniego. Licząca 21 000 pracowników załoga – zatrudniona w 315 oddziałach na świecie – znakomicie rozwija sukces rodzinnej firmy, jaką jest Dachser.