Tag Archives: Falvit

Agencja Byss.pl, rozpoczyna współpracę z marką Febrisan z portfolio Takeda Polska – jednej z polskich spółek japońskiego koncernu farmaceutycznego Takeda

Pierwszym projektem agencji w ramach bezterminowej umowy ramowej o współpracy jest serwis produktowy dla marki Febrisan, leku przeciwko objawom przeziębienia i grypy. Stworzenie serwisu związane jest m.in. z wprowadzeniem na rynek nowego leku – Febrisan Zatoki. Byss.pl stworzyła też dla Febrisanu materiały graficzne na potrzeby kampanii display skierowanej do branży farmaceutycznej.

Koleje Mazowieckie Miejscem Przyjaznym Mamom

Już od dziś internauci mają możliwość głosowania na “Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. w Rankingu Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie. Głosowanie odbywa się poprzez serwis Odmiennystan.pl i potrwa do 31 października. Plebiscyt jest elementem kampanii “Odmienny stan – odmienne traktowanie” zorganizowanej przez PF Jelfa S.A., producenta preparatu FALVIT.

Falvit. Czas na siłę kobiecości

Rusza kampania Falvitu – produkowanego przez jeleniogórską Jelfę suplementu diety dla kobiet. Nad nowym wizerunkiem marki pracuje agencja Marketing & Communications Consultants, która po ubiegłorocznych działaniach PR staruje z kampanią zintegrowaną dla tej marki.