Tag Archives: Emperia Holding

GENESIS PR wyróżniona w Stevie IBA 2011

Agencja GENESIS PR – jako jedyna agencja PR z Polski – została wyróżniona w międzynarodowym konkursie Stevie International Business Awards 2011 (USA) w kategorii Komunikacja Antykryzysowa. Nominowany projekt „Obrona Emperia Holding przed wrogim przejęciem na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie” zrealizowano w okresie wrzesień 2010 – styczeń 2011.

Emperia kontynuuje skup akcji własnych

Rada Nadzorcza Emperia Holding – jednej z największych grup handlowych w Polsce – wyraziła wczoraj zgodę na rozpoczęcie pierwszego procesu nabywania akcji własnych spółki w celu umorzenia. Uchwała Rady Nadzorczej dotyczy decyzji akcjonariuszy podjętej podczas NWZA w dniu 13 października 2010 roku o skupie akcji w celu umorzenia do 25% kapitału zakładowego i do kwoty 500 mln zł.

Emperia najlepsza na Lubelszczyźnie

Emperia Holding SA – jedna z największych grup handlowych w Polsce – po raz kolejny znalazła się na pierwszym miejscu niezależnych rankingów Lubelszczyzny: Setka Kuriera i Złota Setka Dziennika Wschodniego, skupiających największe firmy regionu.

Emperia chce zwiększyć dywidendę

Emperia Holding – jedna z największych polskich grup handlowych prowadzących dystrybucję oraz detaliczną sprzedaż artykułów FMCG – powiadomiła o proponowanej zmianie polityki dywidendowej. Począwszy od podziału zysku netto za 2010 rok Zarząd planuje konsekwentnie rokrocznie rekomendować WZA wypłatę dywidendy na poziomie 40%, czyli znacznie wyższą niż dotychczas (20%).