Tag Archives: Dorota Ciszek

On Board PR pracuje dla Bucher’s Pet Care

On Board PR Ecco Network przygotuje kampanię produktową oraz poprowadzi działania public relations dla Bucher’s Pet Care – jednego z wiodących producentów wysokogatunkowej karmy dla zwierząt domowych. Agencja odpowiedzialna jest za przygotowanie strategii komunikacji, działania z zakresu brand PR, ePR, media relations oraz koordynację całościową projektu w Polsce, Czechach, Węgrzech i na Słowacji.

On Board PR Ecco Network dla marki Dremel

W ramach współpracy z marką Dremel należącą do firmy Robert Bosch Sp. z o.o, On Board PR opracował kampanię PR dla konkursu skierowanego do młodych artystów „Dremel Art“. Do zadań konsultantów z On Board PR należało nawiązanie współpracy z uczelniami wyższymi oraz ekspertami zaproszonymi do komisji konkursowej.

Firma On Board PR podjęła współpracę z tematycznymi kanałami telewizyjnymi

Konsultanci On Board PR (www.onboard.pl) są odpowiedzialni za obsługę medialną tematycznych kanałów telewizyjnych: HISTORY oraz HISTORY HD. W ramach współpracy On Board PR będzie również wspierać komunikacyjnie międzynarodowy press junket dla dziennikarzy promujący jeden z dokumentów wyświetlanych na kanałach HISTORY i HISTORY HD. Za realizację działań PR z ramienia On Board PR odpowiedzialny jest zespół […]