Tag Archives: Comarch iSklep24

Wielokanałowa sprzedaż – przepis na większe zyski

Spadek dynamiki sprzedaży w branży powoduje coraz bardziej zaciekłą walkę o udział w rynku handlu detalicznego, która nasila się z roku na rok. Detaliści i sieci handlowe konkurują o klientów jak nigdy dotąd. Wzrastające wydatki na reklamę, która nadal pozostaje podstawowym sposobem pozyskiwania klientów, oraz silne konkurowanie ceną powodują ponadto nieprzerwany spadek marż.

Sukces pierwszego dnia promocji w iMall24 oraz Dnia Darmowej Dostawy

Przedwczoraj, z okazji Mikołajek, w internetowej galerii handlowej iMall24.pl, nowym bezpłatnym serwisie stworzonym przez Comarch, można było kupić wybrane Produkty Dnia w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, m.in. iPad2 za 1499 zł i iPod nano za 371 zł. Kilka dni wcześniej, po raz drugi w Polsce, obchodziliśmy Dzień Darmowej Dostawy, której partnerem jest Comarch iSklep24.

Wybieramy najlepszy Comarch iSklep24

Wystartowała III. edycja konkursu organizowanego przez Comarch, w którym udział biorą sklepy internetowe pracujące w oparciu o aplikację Comarch iSklep24 i jednocześnie promujące swoją ofertę w wirtualnej galerii handlowej iMall24. Wszystkie e-sklepy zgłoszone do konkursu zostały zaprezentowane na stronie internetowej www.Konkurs.iSklep24.pl.