Tag Archives: Agnieszka Radwańska

Finał US Open w ocenie ekspertów Fortuny: Serena Williams i Novak Djoković faworytami

Rozpoczyna się jeden z najbardziej prestiżowych tenisowych turniejów świata. Już 27 sierpnia czołowi tenisiści i tenisistki rankingów ATP i WTA skrzyżują rakiety w US Open. Faworytką wśród kobiet jest Serena Williams, natomiast wśród mężczyzn największe szanse na zwycięstwo ma Novak Djoković.

Agnieszka Radwańska wygrywa nie tylko na korcie

Finał turnieju WTA w Pekinie, półfinał w Tokio i ponad milion dolarów zarobionych na korcie w tydzień. Sukcesy sportowe Agnieszki Radwańskiej pociągnęły za sobą inne osiągnięcia – tym razem w świecie wirtualnym. Gra „Bluetooth Wireless Tennis with Agnieszka Radwańska” jest na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się aplikacji na telefony iPhone w polskim sklepie iTunes!

Agnieszka Radwańska dołącza do ścisłej elity najlepszych tenisistek świata

Równo z inauguracją turnieju tenisowego US Open rozgrywanego na kortach Flushing Meadows w Nowym Jorku, odbyła się też inna, bardziej wirtualna premiera. Na „półkach” sklepu iTunes firmy Apple pojawiła się bardzo nowoczesna gra „Bluetooth Wireless Tennis with Agnieszka Radwańska” na telefony iPhone.

Komandor na korcie – Poland Fed Cup Team Sponsor

Baraż o wejście do Grupy Światowej II Fed Cup by BNP Paribas odbędzie się 25 i 26 kwietnia w Gdyni. Na kortach Klubu Tenisowego Arka Gdynia rozegrany zostanie mecz reprezentacji Polski i Japonii.

Agnieszka Radwańska – ambasadorką Habitat for Humanity

Agnieszka Radwańska dołączyła do Nadii Petrovej i Agnes Szavay i została kolejną ambasadorką HFH wśród tenisistek! Wsparcie światowych gwiazd tenisa jest elementem trwającej od 6 lat współpracy Whirlpool, Sony Ericsson WTA Tour i Habitat for Humanity. Dziewiętnastoletnia zwyciężczyni czterech turniejów w grze pojedynczej należy do pierwszej dziesiątki najlepszych tenisistek świata.