Nowe wersje programów Adobe z rodziny Elements są już dostępne

By | 25/09/2013

adobeFirma Adobe ogłosiła dostępność programów Adobe Photoshop Elements 12 oraz Adobe Premiere Elements 12, nowych wersji najpopularniejszego oprogramowania dla amatorów do pracy z fotografią i materiałem wideo. Klienci otrzymują teraz możliwość dostępu mobilnego do swoich galerii oraz narzędzia oparte na technologii do profesjonalnej edycji foto i wideo, które pozwolą w prosty i wygodny sposób osiągnąć oszałamiające rezultaty.

“Nasi klienci dysponują wieloma zdjęciami i filmami wideo, które organizują i edytują na domowych komputerach, ale tak samo chcą przeglądać, edytować i współdzielić swoje galerie na różnych urządzeniach mobilnych” – mówi Lea Hickman, vice president, products, Creative Consumer Business, Adobe. – “Programy Photoshop Elements 12 i Premiere Elements 12, łącząc swoje najlpesze funkcjonalności, stwarzają im teraz taką możliwość.”

Twórz i dziel się niezwykłymi zdjęciami z pomocą nowych funkcjonalności i narzędzi Photoshop Elements 12:

 • Mobilny dostęp – dzięki funkcji Element Mobile Albums, użytkownicy zawsze mają dostęp do swoich kolekcji. Aplikacja Adobe Revele pozwala przeglądać, edytować i dzielić się zdjęciami i filmami na smartfonach, tabletach, komputerach i innych urządzeniach, niezależnie od lokalizacji.
 • Content-Aware Move – funkcja, która nie tylko pozwala łatwo przenosić obiekty w obrębie zdjęcia, ale też automatycznie wypełnia powstałe po nich luki.
 • Korekcja oczu zwierząt – funkcja Pet Eye to proste rozwiązanie problemu odbić lampy błyskowej w oczach zwierząt.
 • Automatyczna i inteligentna korekta – wyjątkowe narzędzie do korekty zdjęć, które rozpoznaje indywidualne preferencje edytowania, dzięki czemu z czasem do wprowadzenia wszystkich zmian wystarczy jedno kliknięcie myszy.
 • Ramki, efekty i tekstury – teraz do nałożenia szerokiego wyboru ramek, efektów i tekstur wystarczy jedno kliknięcie myszy.
 • Przewodniki po edycji – pokazują krok po kroku, jak stworzyć efekty Zoom Burst czy Photo Puzzle, oraz jak używać narzędzia Restore Old Photo, umożliwiającego naprawienie zniszczonych bądź starych zdjęć.
 • Narzędzie prostowania – teraz, dzięki technologii Content-Aware, narzędzie automatycznie wypełnia brakujące krawędzie na podstawie otoczenia.
 • Publikowanie zdjęć na Twitterze.
 • Wsparcie dla 64-bit (dla komputerów Mac) – pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie pamięci komputera, maksymalizację jego wydajności i jeszcze szybszą edycję dużych plików.

Twórz niezapomniane filmy z nowymi funkcjonalnościami i narzędziami Premiere Elements 12:

 • Przewodnik po edycji – pokazuje krok po kroku, jak zacząć pracę z materiałem wideo, przycinać klatki, dodawać ścieżki dźwiękowe, przejścia, tytuły i narracje, a także jak animować grafiki.
 • Melodie – Ponad 50 ścieżek dźwiękowych, które automatycznie dostosowują się do długości trwania teledysku, pozwala tworzyć amatorskie filmy z idealnie dopasowanym wstępem, zakończeniem i muzyką w tle.
 • Efekty dźwiękowe – ponad 250 efektów dla urozmaicenia i wzbogacenia ścieżek dźwiękowych.
 • Automatyczne inteligentne tonowanie – ta sama wyjątkowa technologia z Photoshop Elements 12, która rozpoznaje preferencje użytkownika dla edycji materiału wideo.
 • Funkcja Film Looks – cztery nowe filtry: Comic, Trinity, Yesteryear i Cross Process pozwolą dodać amatorskim produkcjom wygląd i styl rodem z Hollywood.
 • Funkcja śledzenia ruchu – teraz do wybranego obiektu można dodać grafikę, tekst i efekty, które będą podążać za jego ruchem.

Ceny i dostępność

Programy Adobe Photoshop Elements 12 i Adobe Premiere Elements 12 można już zamawiać poprzez stronę www.adobe.com/pl w cenie 98,40 EUR w pełnej wersji lub jako uaktualnienie w cenie 79,95 EUR każdy. Zestaw obu programów Photoshop Elements 12 i Premiere Elements 12 w pełnej wersji kosztuje 147,6 EUR, zaś uaktualnienie 121,77 EUR. Wszystkie podane ceny obowiązują dla angielskiej wersji językowej.

Aplikacja Adobe Revel współpracuje z urządzeniami z systemami operacyjnymi iOS oraz Windows. Aplikcja jest bezpłatna i pozwala wgrywać do 50 zdjęć miesięcznie.

Informacje o wszystkich wersjach językowych oraz cenach, uaktualnieniach i pomocy technicznej można znaleźć na stronie www.adobe.com/pl. Bezpłatne samouczki i poradniki znajdują się na kanałach Adobe TV dedykowanych Adobe Photoshop Elements (http://tv.adobe.com/product/photoshop-elements) oraz Adobe Premiere Elements (http://tv.adobe.com/product/premiere-express/#).

Oferta dla uczniów, studentów i pracowników naukowych jest dostępna u autoryzowanych resellerów Adobe oraz online, w sklepie edukacyjnym Adobe.