Wsiądź do pociągu eSKY-owego…

By | 06/06/2011

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl rozpoczyna zabawę dla miłośników pociągów… i nie tylko! Chcąc wziąć w niej udział, należy zostać fanem eSKY.pl na Facebooku, a następnie odpowiedzieć na jedno z trzech kolejowych pytań lub zachęcić grupę osób, by „wsiadły” do naszego pociągu. Konkurs trwa od 6 do 26 czerwca. Nagrodami głównymi są 4 podwójne bilety na przejazd szybką koleją TGV z Paryża do dowolnie wybranej stacji na terenie Francji, obowiązujące na przejazd w dwie strony.– Pomyśleliśmy, że dobrze jest przypomnieć o tym, że podróżowanie to nie tylko samoloty. Chcemy zwrócić uwagę, że czasami dobrą – na niektórych trasach szybszą i tańszą – alternatywą może być „staromodna” kolej. Posiadamy ciekawą ofertę przejazdów pomiędzy europejskimi stolicami, przejazdów nocnych czy podróży szwajcarskimi pociągami panoramicznymi, z przeszklonymi wagonami, umożliwiającymi niemal namacalne doświadczenie piękna tamtejszych krajobrazów – mówi Łukasz Neska z Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl

 

Zabawa jest przewidziana dla osób, które są fanami profilu eSKY.pl na Facebooku. Będą one mogły na bieżąco śledzić informacje, publikowane na temat trzech atrakcyjnych tras kolejowych. Konkurs będzie trwał trzy tygodnie, w każdym będą udostępniane ciekawostki z innego szlaku. Wybrane przez eSKY.pl trasy i tygodnie, w których będą opisywane to:

  • Paryż – Londyn (06-12.06.2011)
  • Paryż – Bruksela (13-19.06.2011)
  • Berlin – Paryż (20-26.06.2011)

Ostatniego dnia każdego tygodnia będzie padało pytanie nawiązujące do tego, co zostało o danej trasie powiedziane przez kilka dni. Osoby uważnie śledzące publikacje, nie powinny mieć problemu z rozwiązaniem zagadki. Autor pierwszej, prawidłowej odpowiedzi otrzyma podwójny bilet na przejazd szybką koleją TGV z Paryża do wybranej dowolnie stacji na terenie Francji, obowiązujący na podróż w dwie strony. Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl przygotowało również bilet dla osoby, której  w czasie trwania konkursu, uda się zebrać najwięcej pozytywnych opinii na temat swojego wpisu. Nie każdy wpis będzie brany pod uwagę! Musi on zachęcać użytkowników Internetu do podróży koleją i do tego, by „wsiedli do wagonu” tj. by polubili dany post lub skomentowali go.

Dla laureatów konkursu, poza 4 biletami na kolej TGV, jest przewidziany również szereg innych nagród w postaci: pamięci USB, toreb i wywieszek na bagaż. Lista wszystkich nagrodzonych osób, zostanie podana 5 lipca 2011.

źródło/autor: eSKY.pl