Nigdy nie było tak tanio zagranicę

By | 01/06/2011

HaloNet wprowadza niższe ceny za międzynarodowe połączenia komórkowe


Telefonia internetowa HaloNet od 1 czerwca br. obniża stawki za połączenia na zagraniczne telefony komórkowe.

Teraz można już dzwonić na niektóre popularne kierunki płacąc tyle samo jak na polskie numery komórkowe, czyli 29 groszy z VAT za minutę rozmowy. W takiej cenie połączenia dodzwonimy się do Austrii, Szwecji i Turcji. Poniżej 60 groszy brutto zapłacimy dzwoniąc na telefony komórkowe w: Anglii, Brazylii, Czechach, Danii, Finlandii, Grecji, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, we Francji czy na Węgrzech, nie wspominając już o Stanach Zjednoczonych, do których stawka spadła do 5 groszy brutto. Każde połączenie jest oczywiście objęte naliczaniem sekundowym począwszy od pierwszej sekundy rozmowy.

Warto również wspomnieć, że przebywając za granicą nic dla nas się nie zmienia, stawki pozostają cały czas te same, bez względu na to czy połączymy nasz telefon do sieci Internet w Czechach czy Brazylii. Są to obecnie jedne z najniższych stawek na międzynarodowe połączenia komórkowe. Świat z HaloNet staje się faktycznie bez granic.
Szczegółowy cennik HaloNet jest dostępny pod adresem: www.halonet.pl/cennik/.

———————————————————————

HaloNet jest jedną z najstarszych usług VoIP w Polsce. Powstała w wyniku integracji: HaloNet, Tartel i eFON. Zgodnie z ideą wyrażoną w haśle „Telefonia bez granic” oferuje swoim klientom liczną gamę nieograniczonych i bardzo atrakcyjnych opcji:
– abonament za realizację rozmów – 0 zł,
– własny numer telefonu z dowolnej strefy od 1 do 5 zł / rok,
– abonament za fax internetowy – 0 zł,
– rozmowy pomiędzy użytkownikami HaloNet – 0 zł,
tanie rozmowy telefoniczne z innymi operatorami – od 0,04 zł,
– bramki VoIP i telefony VoIP automatycznie konfigurowane, w promocji w sklepie HaloNet z darmowymi minutami i numerem telefonu, i wiele innych dostępnych na stronie firmowej HaloNet.