Rusza kampania reklamowa Nuggetsów KAMIS

By | 04/03/2011

KAMIS rozpoczyna intensywną kampanię reklamową linii produktów Złociste Nuggetsy czyli gotowych konceptów kulinarnych, dzięki którym w ciągu 10 minut można przygotować oryginalne, chrupiące kawałki kurczaka w ulubionych wariantach smakowych.

Kampania obejmie wysokozasięgową prasę dla kobiet oraz internet, w tym portale społecznościowe.

Nuggetsy to danie kultowe, szczególnie dla dzieci. Dlatego kampania została zaplanowana z uwzględnieniem specyfiki dwóch grup docelowych: kobiet w wieku 20-45 lat, które posiadają już rodziny, często gotują i przykładają wagę do różnorodnego menu oraz dzieci, które lubią szybkie, smaczne i ciekawie podane dania. Elementem łączącym obie komunikacje jest postać Gustawa – zabawnego bohatera, który zachęca do zerwania z nudnym, monotonnym jedzeniem na rzecz różnorodnych, ciekawych i zawsze smacznych dań. Brand hero – Gustaw ma zwiększyć atrakcyjność przekazu reklamowego i wyróżnić produktów na tel konkurencyjnych konceptów a poprzez umiejętnie dobraną formę komunikacji zachęcić zarówno mamy jak i dzieci do sięgnięcia po złociste Nuggetsy KAMIS. Wizualizacja Gustawa pojawi się na layoutach prasowych oraz w szeroko zakrojonych działaniach internetowych.

Kampania reklamowa obejmie wysokonakładowa prasę dla pań – dwutygodniki i miesięczniki takie jak: Pani Domu, Przyjaciółka, Party, VIVA, Gala, Tele Tydzień, Wysokie Obcasy, Dobre Rady, Olivia, Claudia, Naj, Poradnik Domowy oraz internet, z uwzględnieniem tematycznych witryn dla kobiet oraz portali i komunikatorów tj gadu-gadu, z których chętnie korzystają również dzieci.

Na potrzeby promocji linii powstanie również specjalna witryna www.nuggetsy.pl dedykowana dzieciom, na którą będzie zapraszał Gustaw. Oprócz gier, zabaw, aplikacji znajdą się tam również inne atrakcje mając na celu zaktywizowanie użytkowników witryny i zbudowanie społeczności. Działaniami objęty zostanie facebook, w obrębie którego powstanie fanpage Gustawa

Kampania potrwa do końca kwietnie 2011r a jej wsparciem będą działania trade’owe oraz kampania PR.

Kreacja kampanii agencja Ambasada, należąca do grupy CzteryCzwarte. Zakup mediów agencja Mediacom. Działania interaktywne – agencja Kamikaze.