The Gentleman’s Guide

By | 28/02/2011

Projekt MALEMEN THINKTANK SOCIETY to przedsięwzięcie stworzone wspólnie przez dwa wydawnictwa: magazyn dla wyjątkowych i kreatywnych mężczyzn MALEMEN oraz magazyn THINKTANK dla liderów biznesu i administracji publicznej.

Członkowie MT-SOCIETY spotykają się podczas cyklicznych paneli dyskusyjnych. Tytuł drugiego już panelu to „The Gentleman’s Guide”.

The Gentleman’s Guide

Czy o pieniądzach można mówić z klasą i jak poruszać tematy tabu, aby nie zostać posądzonym o małostkowość? Kiedy używać cytatów, aby nie przekroczyć granicy pomiędzy erudycją a pretensjonalnością i jak poprowadzić błyskotliwy small talk, by zostać uznanym za duszę towarzystwa? Jak szanować tradycję i kulturę innych narodowości przy stole, a z podbramkowej sytuacji umieć wyjść z twarzą? Kiedy odejść od zasad biznesowego dress codu i dać się ponieść trendom – kiedy white tie, kiedy black tie?

O wyczuciu smaku i niewymuszonej elegancji współczesnego mężczyzny opowiedzą nasi prelegenci:

  • Lejb Fogelman – Jeden z najbardziej wpływowych prawników, szara eminencja polskich przemian.
  • Hubert Urbański – Gentleman w każdym calu, znany z niebywałej elegancji, niezmąconego spokoju i dostojnej siwizny.
  • Michał Leopolt-Kuropatwiński – Ekspert wizerunku i etykiety biznesu, trener, felietonista, przeciwnik zmiennych trendów w modzie i „nadmuchanego” podejścia do zagadnienia wizerunku i zachowania w biznesie.
  • Olivier Janiak, Prowadzący – Redaktor naczelny magazynu MaleMEN i dziennikarz telewizyjny. Właściciel nie tylko świetnego gustu, ale i odwagi bycia modnym facetem. Od kilku lat w czołówce najlepiej ubranych Polaków.

Kolejne spotkanie MT-SOCIETY już w kwietniu! Tytuł panelu: „Warsztaty modowe z Rage Age”.

Więcej informacji na stronie: www.mt-society.pl