Teja Tur powiększa się o nowe osoby

By | 25/02/2011

Firma Teja Tur powiększyła się o dwie osoby. Magdalena Nowicka dołączyła do działu Incentive, a Natalia Czapska wspiera zespół eventowy w planowaniu i wdrażaniu nowych propozycji dla klientów. Obie panie już wcześniej związane były z firmą Teja Tur.

Magdalena Nowicka, która objęła stanowisko Junior Incentive Managera, już od dwóch lat współpracowała z Teja Tur, jako instruktor i koordynator imprez integracyjnych dla firm. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Natalia Czapska objęła natomiast stanowisko Junior Event Managera. Do Teja Tur trafiła, jako stażystka gdańskiego Akademickiego Centrum Kariery. Podczas stażu Natalia została współautorką projektu gry miejskiej „W pogoni za Bursztynem”, która na stałe trafiła do oferty firmy.

– Cieszymy się, że osoby, które zaczynają z nami współpracę tak bardzo wsiąkają w branżę, że zostają z nami na stałe. Najlepszym przykładem jest Natalia Czapska, która po stażu w naszej firmie, postanowiła związać swoją pracę z eventami.– mówi Anna Kopek, właścicielka Teja Tur i dodaje – Nasza strategia polega na zatrudnianiu osób, które już w jakiś sposób są z nami związane i stwarzaniu im nowych możliwości rozwoju.

Firmie Teja Tur przybywa nie tylko osób, ale także przestrzeni. Od lutego nowa siedziba agencji mieści się prawie w samym środku Trójmiasta przy ul. ul. Zacisze 8 A w Sopocie.