Porthouse.pl – nowy serwis o nieruchomościach

By | 24/02/2011

Porthouse.pl to przede wszystkim portal o charakterze informacyjnym. Sekcja informacyjna podzielona została na trzy kategorie: Aktualności, w których publikowane są najświeższe doniesienia o bieżącej kondycji budownictwa mieszkaniowego w Polsce, dane z rynku, zmiany w przepisach, a także informacje o nowych inwestycjach deweloperskich.

Porady – podzielone na kilka sekcji tematycznych, to z kolei kompendium wiedzy z zakresu: prawa, budowy domu, urządzania wnętrz, rozwiązań ekologicznych, energooszczędności, ale także ogrodu i bezpieczeństwa domowników.

W zakładce Finanse znajdują się doniesienia poświęcone finansowaniu oraz ubezpieczaniu nieruchomości, opracowania na temat bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych, a także aktualne ceny mieszkań oraz domów.

Ważnym elementem serwisu www.porthouse.pl jest wyszukiwarka ofert sprzedaży nieruchomości, skorelowana z nią ogólnopolska baza inwestycji deweloperskich oraz Baza firm.

Uzupełnieniem porthouse.pl są zakładki Słownik oraz Wzory dokumentów. Trwają prace nad uruchomieniem nowych funkcjonalności i aplikacji. W najbliższym czasie sekcja informacyjna zostanie uzupełniona o kolejne dwa działy tematyczne.

źródło/autor: Porthouse.pl