Allview Mobile Romania wprowadził na rynek telefon komórkowy Dual SIM 3G Qwerty

By | 24/02/2011

Allview Mobile Romania wprowadził na rynek telefon Dual SIM 3G Qwerty z metalową obudową – Allview Q1 GET. Nowy model skierowany jest do segmentu biznesowego i posiada aplikacje multimedialne i komunikacyjne najnowszej generacji (PushMail, Synchronizacja, E-book, Wizualne ostrzeżenie) oraz maksymalną łączność poprzez Wi-Fi, 3G, GPRS i EDGE, z zachowaniem niskich kosztów użytkowania, dzięki zainstalowanej przeglądarce.

Używając Q1 GET można uzyskać dostęp do aplikacji PushMail za pośrednictwem darmowej aplikacji Mobiquus, zapewniającej niski przepływ danych i przez to niższe koszty połączenia internetowego dzięki funkcji kompresowania plików.

“Q1 GET jest telefonem przeznaczonym dla osób aktywnych, chcących mieć stały dostęp do internetu i  poczty e-mail, ponieważ oferuje podwójne wsparcie w redukcji kosztów rejestrowanego przepływu danych, zarówno dzięki zainstalowanej przeglądarce Bolt jak i aplikacji PushMail Mobiquus”, oświadczyła Silvia Soare, Kierownik Marketingu.
Do aplikacji Push Mail została dodana funkcja synchronizacji, za pomocą uaktualnienia agendy, kalendarza i zadań w telefonie ze zsynchronizowanym serwerem. Dla pasjonatów lektury, Q1 GET wyposażony jest w elektronicznego lektora (E-book), który umożliwia czytanie książek w formacie .txt.

Q1 GET pozwala również uzyskać bezpośredni dostęp do platform społecznościowych poprzez Snaptu, a aplikacja eBuddy daje możliwość przesyłania zdjęć przez czat bez konieczności używania dodatkowych programów. Poprzez zainstalowaną aplikację sklepu Allview Store, można spersonalizować swojego Q1 GET, pobierając setki darmowych gier i aplikacji.

Z punktu widzenia wyposażenia multimedialnego, Q1 GET odtwarza pliki audio/video, wyposażony jest w Radio FM, a dzięki wbudowanej technologii 3G – WCDMA, może realizować streaming video z prędkością do 3.5M/s.

Telefony Allview dają możliwość oddzielenia rozmów biznesowych od prywatnych lub wykonania połączeń w różnych sieciach przy zachowaniu najniższych kosztów.

źródło/autor: Allview Mobile