Wojciech Mann odbierze statuetkę AuTORytet 2010

By | 23/02/2011

W niedzielę 27 lutego o 17.00 w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie Wojciech Mann osobiście odbierze statuetkę Autorytet 2010.  Nagrodę przyznali mu studenci dziennikarstwa z 11 polskich uczelni publicznych w 4. edycji plebiscytu Mediatory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie.

Wręczenie statuetki będzie jednym z punktów spotkania organizowanego przez Wydawnictwo Znak i Stowarzyszenie MediaTory w ramach projektu „Dorwać Mistrza”. Gospodarzem wieczoru będzie red. Anna Gacek z radiowej Trójki, a gośćmi specjalnymi spotkania- Grzegorz Turnau i Wojciech Waglewski.

Wojciech Mann jest pierwszym laureatem kategorii AuTORytet w jej nowej formule. Studenci po raz pierwszy przyznali tytuł nie za osiągnięcia w ostatnim roku akademickim, ale za całokształt pracy dziennikarskiej. Dzięki temu nagroda zyskała ponadczasowy wymiar, a brak nominowanych skończył z konkurowaniem w tej szczególnej kategorii. Dlatego na karcie do głosowania każdy z 7,5 tys. uprawnionych do głosowania studentów mógł wpisać nazwisko swojego dziennikarskiego autorytetu.

Z powodów zdrowotnych Wojciech Mann nie mógł być obecny 4 grudnia na Gali wręczenia MediaTorów. AuTORYtet 2010 dziękował publiczności zgromadzonej w auli Auditorium Maximum za pośrednictwem komunikatora internetowego.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Wystarczy mieć zaproszenie, które można odebrać w księgarni Wydawnictwa Znak przy ul. Sławkowskiej 1.

źródło/autor: Stowarzyszenie MediaTory