Piotr Karasiński wszedł w skład Zarządu El Padre

By | 23/02/2011

W związku z dynamicznym rozwojem agencji Wspólnicy El Padre podjęli decyzję o powołaniu na stanowisko Członka Zarządu Spółki Piotra Karasińskiego. Piotr Karasiński pełni również funkcję Dyrektora Działu Produkcji El Padre.

Do zadań Piotra Karasińskiego jako Członka Zarządu należy realizacja kampanii marketing services oraz produkcja działań eventowych i ambientowych. Jego zadaniem jest również zarządzanie producentami i event managerami agencji.

Piotr Karasiński jest związany z produkcją eventową od ponad dekady. Karierę zawodową rozpoczął jako kierownik produkcji w agencji koncertowej Viva Art Music, następnie produkował widowiska teatralne oraz organizował trasy koncertowe w Polsce i zagranicą. Pracował przy występach m.in. Davida Copperfielda, Ennio Morricone, Placido Domingo, Depeche Mode, Petera Gabriela, Kayah&Bregovića i wielu innych.

„Piotr Karasiński jest związany z agencją El Padre od początku jej istnienia. Dołączył do naszego zespołu w 2006 roku jako Senior Event Producer, następnie awansował w 2009 roku na Dyrektora ds. Produkcji i Zakupów i finalnie objął w zeszłym roku stanowisko Dyrektora Działu Produkcji. Ma duże doświadczenie w naszej branży i jest bardzo zaangażowany w rozwój agencji.” – komentuje Sebastian Oprządek, Prezes Zarządu El Padre.

Piotr Karasiński jest jednym z czterech udziałowców Spółki.