Intuicyjny tablet Genius EasyPen M406

By | 22/02/2011

Na rynek polski wchodzi właśnie nowy tablet Geniusa, oznaczony symbolem EasyPen M406. Produkt oferuje solidną konstrukcję, funkcjonalność oraz precyzję rysowania. Dodatkowo Genius stworzył pióro, które nie wymaga zasilania bateriami, co zdecydowanie zwiększa wygodę pracy. 

Powierzchnia robocza tabletu wynosi 4×6 cali, a uzyskana rozdzielczość to 2560 DPI. W połączeniu z super lekkim piórem posiadającym 1024 stopni nacisku, Genius stworzył precyzyjny oraz wygodny w użytkowaniu zestaw. Solidna i przemyślana konstrukcja tabletu pozwala zminimalizować zmęczenie nadgarstka podczas wielogodzinnej pracy, a matowa powierzchnia zapobiega zostawianiu odcisków palców na obudowie. Lekkie pióro, ważące zaledwie kilka gramów, nie tylko zwiększa komfort rysowania ale również odzwierciedla szkicowanie zwykłym ołówkiem.

Używanie tabletu Genius EasyPen M406 jest bardzo intuicyjne, a to za sprawą wygodnego rozmieszczenia przycisków zaprojektowanych z myślą o ułatwieniu oraz przyspieszeniu pracy użytkownikom. W zestawie z tabletem znajdziemy również oprogramowanie Photo & Graphic Designer oraz Photo Manager 9.0. Urządzenie działa zarówno w środowisku Win 7, Vista, XP jak i Mac OS X.

Cena detaliczna nowego tabletu Genius EasyPen M406 to ok. 209 zł brutto. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.geniusnet.pl

Specyfikacja techniczna:

  • Aktywny obszar: 4×6 cali
  • Rozdzielczość: 2560 DPI
  • Nacisk pióra: 1024 stopni
  • 4 ekspresowe klawisze
  • Wymagania systemowe: Windows 7/Vista/XP, Mac OS X 10.4