Darmowe tankowanie z Link4

By | 22/02/2011

Link4, lider ubezpieczeń direct, wystartował z nową promocją skierowaną do właścicieli samochodów. Nowi klienci ubezpieczyciela mogą wygrać karty paliwowe o wartości nawet 6 000 złotych. To pierwsza tego typu akcja na rynku.

Nowa promocja skierowana jest do klientów zawierających umowę pakietowego ubezpieczenia OC+AC. Skorzystać z niej mogą kierowcy, którzy nie ubezpieczyli jeszcze w Link4 swojego auta.

Aby wziąć udział w promocji, należy zawrzeć umowę ubezpieczenia OC+AC, a następnie opłacić składkę ubezpieczenia. Nagrodami są karty paliwowe o wartości od 600 do 6 000 złotych, do wykorzystania na stacjach benzynowych. Klient może za nie tankować paliwo do wyczerpania się limitu.

– Wysokie ceny paliwa uderzają w kieszenie naszych klientów. Poprzez naszą nową promocję dajemy części z nich szansę na obniżenie kosztów związanych  z najczęstszym wydatkiem samochodowym – mówi Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu i członek zarządu Link4 TU S.A..

Karty zostaną przyznane w drodze losowania. Odbędą się 4 losowania – w każdym z nich Link4 przyzna po 5 kart o wartości 6 000 złotych oraz 25 kart o wartości 600 złotych. Łącznie rozdanych zostanie 120 kart o łącznej wartości blisko 200 tys. złotych. W losowaniach wezmą udział osoby, które zawrą umowę ubezpieczenia od 21 lutego do 20 marca br. oraz opłacą składkę.

Promocji towarzyszy nowa kampania reklamowa Link4 w telewizji i internecie.

źródło/autor: Link4