Nowy serwis internetowy Star-Typ Sport

By | 11/02/2011

Wiodąca polska firma bukmacherska Star-Typ Sport zaprezentowała nową stronę internetową, poświęconą swojej ofercie zakładów wzajemnych. Wygląd nowego serwisu nawiązuje do identyfikacji wizualnej firmy, a jego funkcjonalność została wydatnie rozbudowana.

Realizacją strony zajęli się webmasterzy firmy Star-Typ Sport, a jej programowaniem wrocławska firma ITBCE. Serwis zawiera funkcjonalne rozwiązania, takie jak tabela wyników na żywo, blog, na którym każdy może podzielić się swoimi rezultatami oraz informacje najbardziej przydatne graczom STS. Dodatkowym atutem nowej strony jest jej przejrzystość i natychmiastowy dostęp do wszelkich statystyk, informacji oraz kursów na poszczególne wydarzenia sportowe i rozrywkowe. Każda zainteresowana osoba odnajdzie błyskawicznie najbliższy punkt STS, a także dowie się wszystkiego o zakładach wzajemnych. Jasna kolorystyka serwisu jest miła w użytkowaniu i nawiązuje do granatowo – pomarańczowych barw bukmachera.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowego serwisu. Odświeżenie witryny www to ukłon w stronę naszych Klientów, którzy bardzo często sprawdzają ofertę i obliczają potencjalne wygrane na naszej stronie internetowej. Teraz można się z niej dowiedzieć o wiele więcej na temat bieżących wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Niedawno unowocześniliśmy nasze punkty w całej Polsce, teraz przyszedł czas na odświeżenie strony internetowej. – podkreśla Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport.

Nowa strona dostępna jest pod adresem www.sts.pl.