iplay.pl oficjalnie dodał do oferty muzykę z Sony Music Entertainment oraz IODA

By | 04/02/2011

iplay.pl oficjalnie włącza do swojej oferty muzykę kolejnej światowej wytwórni czyli Sony Music Entertainment oraz katalog IODA wiodącego dystrybutora niezależnej muzyki w formacie cyfrowym.

Sony posiada obecnie około 30% światowego katalogu muzycznego, zaś IODA prowadzi dystrybucję muzyki niezależnych wytwórni wszelkich gatunków muzycznych z ponad 50 krajów świata.

Dodanie katalogu Sony to setki tysięcy nowych utworów gwiazd światowego formatu takich jak: Ciara, Shakira, Hurts, Christina Augilera, George Michael, Britney Spears, Garou, Michael Jackson, Lenka, Avril Lavigne oraz polskich wykonawców takich jak: Varius Manx, Brodka, De Mono i wielu innych.

Dodanie katalogu IODA to z kolei tysiące utworów artystów niezależnych.

iplay.pl w ramach usługi MusicWorld daje swoim użytkownikom nieograniczone możliwości pobierania całej oferty muzyki w formacie cyfrowym dostępnej w serwisie za jedyne 20zł miesięcznie – to jedyna tak atrakcyjna cenowo oferta tego typu na rynku (więcej o usłudze MusicWorld: http://iplay.pl/info/musicworld)

iplay.pl przygotował dla swoich Użytkowników również aplikację ipload, która pozwala wygodnie pobierać i archwizować na komputerze wszystkie interesujące nas pliki ulubionych artystów dodane do własnej listy muzyki w serwisie iplay.pl.

(więcej o aplikacji ipload: http://iplay.pl/ipload)

iplay.pl to najdłużej działający na polskim rynku sklep z muzyką w formie cyfrowej. Powstał jeszcze przed uruchomieniem iTunes, w 2003 roku. Po niemal roku intensywnych prac w 2010r., iplay.pl uruchomił nową wersję swojego serwisu z muzyką iplay.pl z nielimitowana ofertą w ramach abonamentu.

Serwis jest odpowiedzią na obecne oczekiwania oraz trendy obowiązujące na rynku muzycznym zarówno w kraju jak i na świecie.

Więcej informacji na: www.iplay.pl