Electro Welle wdraża SAP Business One

By | 04/02/2011

P.P.H.U. ELECTRO WELLE jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się montażem podzespołów elektronicznych. Firma projektuje systemy elektroniczne na zlecenia firm zewnętrznych, przywiązując dużą uwagę do wysokiej jakości oferowanych produktów, terminowości dostaw oraz konkurencyjnych cen. Jest również cenionym dostawcą obwodów drukowanych, a dzięki szerokim kontaktom z producentami obwodów drukowanych w Polsce i na świecie gwarantuje swoim odbiorcom dostawy w dowolnych ilościach i po konkurencyjnych cenach.

Electro Welle kompletuje układy zarówno do prototypów jak i produkcji masowej, korzystając z własnej linii montażowej. W 2010 roku, dzięki wsparciu z Funduszy Unijnych, firma zakupiła nową, przyjazną środowisku linię produkcyjną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i chcąc zapewnić Im kompleksową obsługę przedsiębiorstwo oferuje także prowadzenie magazynów, zakup elementów do produkcji oraz jej techniczne przygotowanie.

W ostatnim kwartale 2010 roku firma Electro Welle zdecydowała się wdrożyć system SAP Business One, mający zapewnić obsługę informatyczną wszystkich działów przedsiębiorstwa, oraz udostępnić nowe poziomy raportowania. Partnerem wdrożeniowym ze strony SAP została firma Altab S.A., jeden z pierwszych Złotych Partnerów SAP w Polsce. Wdrożenie – przewidziane na przełom roku 2010/2011- obejmuje księgowość, finanse, zakup, sprzedaż i magazyny. Kadry i Płace prowadzone będą w zintegrowanym z SAP Business One programie R2Płatnik, także wdrażanym przez Altab.

źródło/autor: Electro Welle