Windykacja-wierzytelnosci.com.pl – windykacja, należności – praktyczne porady dla Dłużników i Wierzycieli

By | 03/02/2011

Windykacja należności z tytułu faktur, niewykonanych umów i zleceń stała się codziennością Europy i Polski w czasach kryzysu. Coraz więcej osób fizycznych i firm, gmin i miast zadłuża się aby móc realizować swoje zobowiązania i powierzone zadania. Serwis informacyjny Windykacja-Wierzytelnosci.com.pl porusza tematykę windykacji.

– Naszym głównym zamierzeniem było przekazanie wierzycielom i dłużnikom informacji w jaki sposób wywiązać się z zobowiązań lub uzyskać płatność za wykonane usługi lub dostarczone towary. Informacje w naszym serwisie redagowane są przez specjalistów branży windykacji, adwokatów i radców prawnych pracujących na zlecenie największych firm i kancelarii windykacyjnych – informuje jeden z twórców Windykacja-Wierzytelności.com.pl.

Twórcy serwisu zakładają utworzenie usługi giełdy wierzytelności w ramach serwisu. Giełda wierzytelności ma być platformą dla Wierzycieli, którzy mają problem z uzyskaniem należności. Informacje w ramach giełdy będą upublicznione na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Windykacja-Wierzytelnosci.com.pl oferuje Porady dla Dłużników oraz Porady dla Wierzycieli.

Niewątpliwą zaletą portalu jest jego fachowość i profesjonalizm. Na rynku nie brak portali o podobnej tematyce, jednak treści tworzone są przez dziennikarzy, którzy nie są specjalistami w dziedzinie windykacji. To z pewnością obniża wiarygodność treści.

Windykacja-Wierzytelnosci.com.pl to również katalog firm windykacyjnych. Każda firma windykacyjna może wykupić tutaj płatny profil reklamowy.