Walentynki z Sferis Outlet

By | 03/02/2011

Z myślą o zbliżającym się Święcie Zakochanych, sklep internetowy Sferis rozszerzył swoją ofertę o nowe produkty, które mają szansę stać się cenowym hitem tegorocznych Walentynek. Są to m.in. oryginalne zegarki firmy Cerruti oraz końcówki serii renomowanych marek kosmetycznych.

Po sukcesie związanym z dużym zainteresowaniem klientów produktami dostępnymi w Outlet Sferis w okresie świąt Bożego Narodzenia, zdecydowaliśmy uatrakcyjnić naszą ofertę, tym razem z myślą o zbliżających się Walentynkach. Teraz nasi Klienci dokonując zakupów urządzeń elektronicznych, w których sprzedaży się specjalizujemy, będę mogli sięgnąć również po upominki dla swoich sympatii. W bardzo atrakcyjnych cenach proponujemy już nie tylko markowe kosmetyki, ale także zegarki – komentuje Michał Iwanciw, Prezes Zarządu Sferis Sp. z o.o.

Wybór prezentu Klientom ułatwi podział produktów na kategorie dla Niej i dla Niego. Przykładem są m.in. specjalne oferty kosmetyków DOLCE & GABBANA.

Cenowo bardziej wyszukanym prezentem są zegarki marki Cerruti. Przykładem jest wykonany ze szlachetnej stali model CT066342014 dla Pań, dostępny jest za 479 zł, przy poprzedniej cenie katalogowej na poziomie 1220 zł. Zegarek ozdabia czarny pasek ze skóry krokodyla oraz koperta z kryształami Swarovskiego.

Zegarek CT100801X04, model dla Panów, dostępny jest za 679 zł, przy poprzedniej cenie katalogowej na poziomie 1700 zł. Zegarek posiada mechanizm kwarcowy, szkiełko mineralne, czarny skórzany pasek, stalową kopertę. Jest wodoszczelny do 100 metrów oraz posiada chronograf i datownik.

Głównym założeniem sklepu Sferis Outlet jest udostępnienie Klientom wysokiej jakości produktów po atrakcyjnych cenach. W sprzedaży dostępne są już takie marki jak: Mexx, Tom Tailor, Puma, Bruno Bananii, Korloff Paris, Naomii Campbell, Hugo Boss, Dolce & Gabanna, Gucci oraz Cerruti.

źródło/autor: Martis CONSULTING