Skalar Office Center ma kolejnych najemców

By | 01/02/2011

Poznań – jak na miasto biznesu przystało – potrzebuje nowoczesnych biurowców. W ostatnim czasie stolica Wielkopolski wzbogaciła się o Skalar Office Center – budynek biurowy spełniający standardy najwyższej klasy A. Zainteresowanie wynajęciem powierzchni w tym biurowcu jest coraz większe. Wysokim standardem i lokalizacją obiekt przyciąga największe korporacje oraz oddziały zagranicznych koncernów.

Siedzibą w biurowcu Skalar Office Center może pochwalić się już kilku najemców. Pod koniec listopada ubiegłego roku przeprowadził się tam największy polski ubezpieczyciel – PZU S.A., otwierając Centrum Likwidacji Szkód dla klientów z Wielkopolski. Ulokowana została tam także spółka POLMED S.A., zapewniająca usługi medyczne dla osób prywatnych, instytucji i pracowników firm. Będzie to pierwsza placówka tego centrum medycznego w Poznaniu.

Pod koniec grudnia w biurowcu Skalar Office Center miejsce zagrzała też firma Arvato Services Polska, wynajmując powierzchnię na potrzeby operacji związanych z windykacją należności. Arvato Services Polska to część międzynarodowego koncernu medialnego Bertelsmann AG. Świadczy usługi w zakresie rozwiązań IT, korespondencji masowej, wysyłki i dystrybucji produktów, telefonicznej obsługi klientów, prowadzenia programów lojalnościowych, a także usług finansowych.

– Cieszymy się, że kolejna firma wybrała Skalar Office Center na swoją siedzibę. Nasz biurowiec charakteryzuje nowoczesność i funkcjonalność, a lokalizacja przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Poznania gwarantuje szybką komunikację – mówi Agnieszka Grzmil, wiceprezes spółki Górecka Projekt, wykonawcy biurowca. – To doskonałe miejsce dla biznesu – dodaje.

Również firma deweloperska PBG Dom, odpowiadająca za komercjalizację biurowca, nie pozostaje w tyle. W Skalar Office Center znajdzie się niebawem siedziba zarządu spółki. Później działalność w nowym biurowcu rozpocznie także biuro sprzedaży, które obecnie znajduje się w budynku Delta przy ul. Towarowej.

Biurowiec Skalar Office Center to miejsce, które nie tylko wspaniale wygląda ale również takie, w którym dobrze czują się pracujące tam osoby. Nic więc dziwnego, że biurowiec cieszy się dużym zainteresowaniem wśród nowych najemców. Obecnie prowadzone są negocjacje z kolejnymi firmami chętnymi na wynajęcie powierzchni w Skalarze.