Otwórz sezon snowboardowy z Blue City

By | 19/10/2010

Najnowsze trendy w sprzęcie i ubraniach dla snowboardzistów, promocje, bony na zakupy do wygrania oraz atrakcyjne prezenty dla klientów – to wszystko już w najbliższy weekend 23 i 24 października w sklepie Adrenalina Burton/Vans w Blue City. 

Impreza na początek sezonu snowboardowego? Czemu nie! Zwłaszcza jeśli można podczas niej dokonać zakupów najnowszego sprzętu i ubrań, a przy każdym zakupie otrzymać w prezencie portfel, koszulkę, czapkę lub pasek. Wszyscy, którzy w dniach 23-24 października przyjdą do sklepu Adrenalina Burton/Vans na poziomie -1 w Blue City, będą mogli także obejrzeć premierowy pokaz filmu „F*CK IT” oraz pobujać się przy muzyce serwowanej przez DJ Steeza i DJ Anusza. Poza tym klienci, którzy zrobią zakupy punktualnie o godzinie 18.00, wezmą udział w losowaniu bonów o wartości 500 zł, 300 zł i 200 zł.

Adrenalina nie zapomniała również o klientach swojego sklepu internetowego – każde złożone zamówienie w tym czasie zostanie premiowane 10-procentowym rabatem (rabat nie dotyczy przecenionych już produktów).

źródło/autor: Blue City